EfekanDönmez kullanıcısının son içeriği

1. E

Çözüldü AMD RYZEN 7 5800X3D İŞLEMCİ ISINMA SORUNU

Bu gönlü ve kalbi temiz adam sayesinde ısınma problemimden kurtuldum kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum sıvı soğutmanın radyatörü kesinlikle önde olmalı dediği adımları tek tek uyguladım 91 derece gören sistemim boşta 25-30 oyundayken 45-50 görüyor Allah bin kere razı olsun abi inşallah...
  2. E

115 dereceye kadar çıkabiliyor işlemci bir de bir de saygı değer bi abim bana amd işlemci ısılarını 10-20 derece fazla gösterdiğini söyledi bir videoda ve amd sayfasında paylaşılmış 91 gözüküyor ama 13 derece daha az aslında yani 78 derece hatta şöyle bi örnekle anlatayım bios ekranın da işlemci...
  3. E

İŞLEMCİ : https://www.gaming.gen.tr/urun/200404/amd-ryzen-7-5800x3d-4-5ghz-100mb-onbellek-8-cekirdek-am4-7nm-islemci/?ref=akakce&v=1.53.5 ———————————————————————— ANAKART ...
  4. E

Haklısın parçalardan azıcık anlasam gerçekten hayatta götürmezdim insanın gerçekten moreli bozuluyor büyük hevesle almıştım her şeyi gene 91 derece gördüm yani morel olarak düşüğüm ne yapacağımı bilmiyorum
  5. E

Bilgisayarcı yaptı her şeyi yani bende anlam veremiyorum bir de soğutsun diye sıvı soğutma aldım 360mm lik evi soğutur diye dalga geçiyorduk olanlar başımdan kaynar su döktü
  6. E

AMD RYZEN 7 5800X3D işlemcili bilgisayarımı toplayalı 1-2 ay felan oldu. Hava soğutucu almıştım 91 dereceleri görüyordu bende sıvı soğutma alayım da kurtulayım dedim ve arctic-liquid-freezer-ii-360 sıvı soğutma aldım valoranta girdiğim zaman gene 91 derecelik bi ısıyla karşılaştım. Ne yapmam...
Geri