Exe1ans kullanıcısının son içeriği

1. E

Epomaker The 80 Pro Usb-A & Usb-C Kablo Önerisi

Arkadaşlar Daha kaliteli bir kablo istiyorum. Bu kabloyu hem kablolu oynarken kullanacağım hem de şarj doldurmak istediğim de kullanacağım yani iki amaçla da kullanıcam Alttaki iki üründen hangisini tercih edersiniz. Farklı tercihlere de açığım...
  2. E

2K 200Hz + Monitör Önerisi

Merhaba arkadaşlar monitör almayı düşünüyorum 200 Hz üstü monitör önerisi istiyorum. Ekran kartım 4080 bu sebepten ötürü 4K 144Hz mi daha mantıklı olur 2K 200 veya 200Hz üstü monitör mü yani bütçem aslında 10K falan
  3. E

RTX 4080 Monitör Önerisi

Hocam bütçem 8K
  4. E

RTX 4080 Monitör Önerisi

Yardımcı olabilecek varmı
  5. E

RTX 4080 Monitör Önerisi

Merhaba bundan 4 gün önce aldığım MSI G281UV monitörüm de sorunlar yaşadım ve bana çok yardımcı oldular iade talebinde bulundum ve bugün yarın iade alacaklar. Aldığım monitör 4K 60 FPS bir monitördü IPS olması gerçekten iyiydi renkleri çok güzel gösteriyor ve canlıydı bundan sonra alacağım...
  6. E

Msi G281Uv Görüntüde Titreme

Yardımcı olabilecek varmı
  7. E

Msi G281Uv Görüntüde Titreme

Arkadaşlar monitörü 3 gün önce aldım kurulumu falan yaptım daha bugün kurcalayabildim. İlk bir iki günde aslında gözüme çarpan herhangi bir sorun olmamıştı. Ama az önce Elden Ring oynarken görüntünün titrediğini fark ettim ondan önce oynadığım oyunlarda bu sorun yoktu. Acaba HDR özelliği açık...
  8. E

Öneri 400 TL Gami̇ng Kulaklık Önerisi ?

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ürünler arasında eleme yapacağım kafama yatanı alırım
  9. E

Çok teşekkür ederim
  10. E

O nasıl peki 7.1 mi 1684408176 Hadi ya olanlar da kötü yanı
  11. E

İkinci el de öneriniz nedir
  12. E

Merhaba arkadaşlar 400 TL bütçem var mikrofonu orta derece olan sesi 7.1 olan bir kulaklık önerebilir misiniz 2 el de olur fark etmez
  13. E

Arızalı M.2 SSD Kingston Fury

Haklısınız
  14. E

Arızalı M.2 SSD Kingston Fury

Evet firma işleyişini yapıyor ancak yani bu denli yardımcı olmakta zor değil bence günü birlikte olabilir bu iş öncesinden olmuş çünkü
Geri