Fakiroğlan kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Gaming Laptop Tavsiye Inceleme Videosu ( Insta Hikaye)

Arkadaşlar instadaki hikayede laptop inceleme videosu çekileceği söylendi. Bence dm yerine buraya konuyu aktaralım admin bakar belki 1695053191...
  2. F

Öneri Gaming Notebook Öneri(Tavsiye)

iki marka msi ve asus hoşuma gidiyor. asus tarafında birçok kişi rog serisi önerdi. Msi hakkında görüşün veya çevrende kullanıp deneyimleyen oldu mu
  3. F

Öneri Gaming Notebook Öneri(Tavsiye)

Öncelikle iyi günler. Masaüstü bilgisayar kullanıyorum eğitim ve gezi için şehir dışına çıkıyorum onun için notebook almaya karar verdim. Aşağıya farklı marka ve modellerden laptop linkleri bırakacam bu modellerden kullanan arkadaşlardan veya bırakağım linklerdeki modellerin eski sürümlerini...
  4. F

4k bütçeye monitör tavsiyesi

Vakit ayırıp ilgilendiğiniz için teşekkürler
  5. F

4k bütçeye monitör tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba 4k bütçem var. Monitör almak istiyorum da tavsiye ettiğiniz monitörler var mı ben istediğim özellikleri ve baktığım birkaç monitör linkini bırakayım. Şimdiden teşekkürler Aradığım özellikler; 24-27 inç. 0.5-1 ms. Adaptive 144-165hz. Pivot Baktığım birkaç...
  6. F

cep telefonu önerisi

Arkadaşlar öncellikle merhaba 4-5k arası cep telefonu önerisi verebilirmisiniz. oyun filan oynamıyacam ikinci tlfn olarak kullanacam
  7. F

laptop için ekstra ram/ssd desteği

Laptop da takılı olan Ram markası nedir
  8. F

Laptobuma ram yükseltmesi

Laptop marka modeli atarsan yardımcı olurum
  9. F

Merhaba arkadaşlar 18 bin TL bütçem var

Amd cpu ve gpu driver güncellemesinde sürekli sorun çıkarıyor. Amd bu hataları çözmek yeni bir güncelleme yapıyor ama 2 yıldan beri amd cpu ve gpu kullanmama rağmen adam akıllı bir güncelleme yaptığını görmedim. Performans olarak hem işlemci hem de ekran kartları çok iyi ama sistemsel sorun...
  10. F

Fiyat/Performans PCH Yeni Gelecek Orta Segment Sistem Hk.

Nvidia tabanlı gelse çok iyi olur
  11. F

11500 TL ye 3060 lı sistem toplamıştı ödeme kısmında sorun oldu alamadım dünki sistemde işimi görürdü aslında ama malesef uyuyordum
  12. F

En fazla 13k olur yani orta segment toplayacak
  13. F

İnşallah 11-12k arası 3060 lı 12.nesil işlemcili bir sistem toplar
  14. F

Aslında bu kadar yüksek sisteme gerek yok da işte doymama olayı var insan her zaman en yükseğini istiyor 1650 ekran kartı fena değil belki bazı oyunlarda kasma donma yapar ama iş görürdü. Aksam uyuyordum uyanık olsaydım 1650 li sistemi alırdım şimdilik iş görürdü. Ağa senin yaş kaç eyt ??
  15. F

Herkese öncelikle selamlar @OceanLaB hocam sistem orta segment olacağı için bence fiyatı 9-12k olmalı. Gpu: 1660S,2060,3050,3060 Nvidia tabanlı olsa tadından yenmez. CPU:Bence Intel olmalı en az 11.nesil ve üzeri SSD:min 480 GB ve üzeri Kasa: Sizin videolarda açıkladığınız 5 kriteri içermesi...
Geri