Fatih09 kullanıcısının son içeriği

1. F

Hangi 2. El Psu Almalıyım

Arkadaşlar bu üçü arasında kaldım 2. El alacağım, asus b450 plus atx, 8 ram , ryzen 5 5500 var bir de 6600 serisi bir ekran kartı almayi düşünüyorum sizce hangisi alınır ya da başka psu önerir misiniz ? Lütfen 2 . El alma veya alınmaz gibi mesajlar atmayın sebep ile belirtirseniz sevinirim
  2. F

Çözüldü Kaliteli Termal Macun Yüksek Sıcaklık!

işe yaradı sabit 83ten 72ye düştü valoda adamsın bios pilini çıkardım taktım adam ya adam
  3. F

yok boşluk olmuyor orası da gayet sıkı o taraftan takmak zor olduğu için siyah çentiğe kolayca takıyorum ama biri takılı olduğu için diğer tarafa takarken fazla kuvvet uyguluyorum ondan mı manasında boşluk kalmıyor kesin fazla sıkı olmasının bir zararı olurmu çok sıkı gibi sanki birde fan
  4. F

fanı takarken farklı güşç uygulamak zorunda kalıyorda olabilrim anakartaki 4 çivide 2 tane plastik var fanda da metaller var metalleri siyah yere mandallayıp öyle takıyorum bu mandallarda biri kırıldı o yüzden ilk birini takıyorum sonra diyerin diğer taraftan biraz kuvvet uygulayarak takıyorum...
  5. F

bios nasıl sıfırlayacam termal macun dün yaptım şimdi çıkarsam sorun olurmu
  6. F

macun orjinal hepsi...da 2500 yorum 5 yıldız güzel sürdüm gibi aslında
  7. F

Merhaba Dostlar, Arkadaşlar benim sistem bu stok soğutucu bayadan beri PC'yi temizlemiyordum açtım ekran kartı işlemci fanı RAM falan çıkardım sonra birkaç saatliğine stok soğutucuyu termal macun sürmeden kullandım sonra çıkardım kötü bir termal macun kullandım baktım işlemci yüzde 100...
  8. F

Hangi Rami Tercih Etmeliyim?

benim ram cl15 ama cl16 da çalışıyor yanına bnu alıyım diyorum pcyi ilerde yükseltirsem diye https://www.hepsiburada.com/xpg-gammix-d30-8gb-3200-mhz-ddr4-cl16-ram-ax4u32008g16a-sr30-p-HBCV00000B1I9D hem uygun ve aynı volt ve aynı cl balıstıc marka ram de oc yapacaksan alınırmış yoksa 70 tl...
  9. F

https://www.garajonline.com.tr/crucial-ballistix-bl8g32c16u4b-8gb-3200mhz-ddr4-cl16-udimm-masaustu-bilgisayar-bellek?ref=akakce&v=1.7.7 sizinkiyle bunun arasında kaldım çok öneriyorlar 70 tl daha vermeye değer miki ?
  10. F

patrıotlar cl20 glb o yüzden almam attıklarınızdan en iyisi furymı o veya ŞU yu alıyım diyorum ne dersiniz
  11. F

3000 de çalışır biliyorum fiyatlar aynıyken iyisini alıyım diodum ve cl15 yanına cl16 taksam bir şey olmaz bence sence?
  12. F

Neo Forza Ram arkadaşlar bu benim bilgisayarımda bulunan ram. Aşağıdakilerden hangisini almalıyım? Neo Forza CL17Ram Böyle bir ram var. Ama bu cl17'ymiş bunu almamalıyım bence veya rgb olduğu için alttakini çok almak istiyorum değerleri cl16 3200 Mhz'miş. ürün 1 sene garantili ama adamlar hiç...
  13. F

6.000 TL sistem önerisi (16.04.2022)

5000 tlye teknobiyotik a1.5 satiyorum 0i 6100 youtubeda videosu var dedigim gibi yazarsan ulaşabilirsin ders calisicam icin satiyorum sari sitede artı 1 tb hdd ekledim sisteme
Geri