FatihKvk kullanıcısının son içeriği

1. FatihKvk

3000 TL'ye Alınabilecek Monitör Önerisi?

Öneri için sağolun 24 inçler 27 ye göre daha ucuz oluyordu bu yine isteklerim civarı , biraz sorunlu arkadaş diyebilirsinz ama alırken tam almak istiyorum aklımda bu diğerlerine de bakacağım elime geçenleri aktarırım sonradan konuyu okuyan arkadaşlara da yardımcı olur siz de bakmış olursunuz hem.
  2. FatihKvk

24 inç öneriniz var mı piksellik meselesi beni ürküttü biraz.
  3. FatihKvk

Bayram indirimi öneriniz var mı?
  4. FatihKvk

Anladım aşırı sırıtmıyorsa 27 çok iyi olabilir
  5. FatihKvk

Tamamdır Teşekkür ederim
  6. FatihKvk

Anladım hiç ona dikkat etmemiştim , asuslar nasıl acaba? biraz siyah kalitesi kötü diye gördüm , öneriniz varsa link olarak atar mısınız
  7. FatihKvk

Sanki acer (attığım) daha iyi gibi , bunun artısı nedir?
  8. FatihKvk

Pikselleşme vesaire olur mu?
  9. FatihKvk

Başka bir öneri var mı aynı fiyat bandında yoksa en iyisi mi?
  10. FatihKvk

Merhabalar, Bir süredir monitör piyasasına bakıyorum başta 24 inç baksamda sonradan 27 beni kendine çekti Acer Nitro VG271P 27" 144Hz 1ms (2xHDMI+Display) FreeSync Full HD IPS LED Gaming Monitör - 3000TL bunun testleri vesaire iyi duruyor 27 inç monitör 1080p de sorun yapar mı? aradaki fiyat...
  11. FatihKvk

Kasamın Gürültüsü Nedeniyle Yeni Kasa Önerisi Arıyorum: Corsair SPEC-DELTA RGB

yine bile gigabyte windforce 2060 da fark ettireceğini sanmıyorum , bunu görmüştüm
  12. FatihKvk

Şuanlık bir bütçe ayıramadım maalesef ama elimdekini satıp almayı düşünüyorum , ön temperi sökmeyi düşünmüyorum çünkü odam zaten çok toz kaplıyor ve fark ettireceğini sanmıyorum , bugün arkadaşımın bilgisayarına taktım ekran kartımı işlemcim ve düiğer parçalar hemen hemen aynıydı 3-4 derece fark...
  13. FatihKvk

Merhabalar, GİGABYTE model RTX 2060 sahibiyim ve kasam da burada; https://www.itopya.com/corsair-carbide-serisi-spec-delta-rgb-650w-80-bronze-tempered-glass-usb-30-mid-tower-kasa_u12987 Oyunlarda GPU 82 dereceleri gördüğüm bu kasada tüm suçu kasaya yıkmıyorum dereceyi sorun etmiyorum ama...
  14. FatihKvk

Gigabyte Rtx 2060 (6 VRAM) Yüksek Sıcaklık

Kasa değiştirirsem garanti dışına çıkar sanırım bilgisayarım hazır sistem
  15. FatihKvk

Gigabyte Rtx 2060 (6 VRAM) Yüksek Sıcaklık

temperi çıkarmak hoş değil toz birikimi falan olabilir odam çok toz tutmaya meyilli maalesef.
Geri