FATİHSAYIN kullanıcısının son içeriği

1. F

Telefon Önerisi? (2 Eylül 2022)

Selam Arkadaşlar, Max: 10K Bandında Fiyatını hak eden Telefon varsa Gönderirmisiniz. Kamerası 4K 60FPS Olursa Benim için daha İyi Olur. Kameralar benim için Daha Önemli. Bilindik markalar olursa Sevinirim.
  2. F

Sizce Hangi Telefonu Almalıyım?

Selam Dostlar, Samsung Galaxy A73 128 GB Samsung Galaxy S21 128 GB Samsung Galaxy S21 FE 128 GB
  3. F

5000 TL Telefon Önerisi ?

Selam Arkadaşlar, 5000 TL'ye kadar telefon öneririsi Full HD 60 FPS Video çekebilisin benim için gerirsi önemli değil. eğer fiyatına dehecek bir telefon farsa 5000 tl den fazla gönderebilirsiniz.
  4. F

10000 TL Hazır Sistem Veya Toplama Sistem

Soru başlıkta Arkadaşlar Kuzenime Lazım Varsa Toplayabilecek iyi olur?
  5. F

Bilgisayar Kasası Alırken Nelere Dikkat Ediyorsunuz? (Anket)

Şuanda Kasa Arayışı içinde olduğum için bir kaç şey söylemek isterim. Tam Beğendim diyorum alayım diyorum beğenmedim bir özelliğini öğreniyorum vazgeçiyorum. Yaşadığım sorunlara gelirsek Corsair Marka Kasalar Çok Güzel Malzeme Kalitesi Olsun hava Akışı olsun Lakin Corsair Marka Kasanın içinde...
  6. F

Bu Anakart'a Bu İşlemciyi Takabilirmiyim?

Teşekkürler.
  7. F

Bu Anakart'a Bu İşlemciyi Takabilirmiyim?

ASUS TUF GAMING B550-Plus Anakartına Ryzen 5 5600, 5600x Y işlemcilerini takabilirmiyim. Anakart 4000 3000 ve 2000 serisi işlemcileri Destekliyor Bios Update İle Takabilirmiyim?
  8. F

Arkadaşlar Sizce Hangisini Almalıyım Acil?

Phanteks Eclipse P360A MESH - 1.619 TL Site Güvenilirmi Hocam Alacağım Ve tüm yardımlarınız için Teşekkürler.
  9. F

Phanteks Eclipse P360A D-RGB Aydınlatmalı Aura Sync Uyumlu demi Hocam?
  10. F

Bekliyorum Hocam.
  11. F

1500/2000 Tl Arası Ürüne Göre Değişebilir.
  12. F

Kasa Olarak Ne önerirsiniz ATX Ve Aura Sync Destekli olarak?
  13. F

Cevabınız için çok çok teşekkürler. Bu Üründe iCUE Lighting Node CORE fan Kontrolcüsü Mevcut Bu Kontrolcüyü Asus Kasama Bağlayabiliyormuyum?
  14. F

Dediklerinizi Çok İyi onladım Teşekkür ederim. Biraz Araştırmam Sonucunda Böyle Bir Kasa Buldum ICUE Desteği var Corsair olduğu için Aura Sync desteği Varmıdır? Bilmiyorum yardımcı Olursaniz Çok Seviniririm. i CUE 220T RGB
Geri