filmlerinizinden kullanıcısının son içeriği

1. filmlerinizinden

Ups Önerisi

Bunlar ne kadar Götürüyor 650w kasa ve monitör için
  2. filmlerinizinden

Yardım Evkurda Çalışan Bi̇ri̇si̇ Var Mı?

Adamın Telefon Numarası Yok kargo Firması İle Görüşüp Almaya Çalışıcam BİRDE bende Şöyle bir sıkıntı Var Ben Monitörü Garantiye Gönderdiğim de sağlamdı Bunlar Çok İyi paketleme yaptıkları için Ekranı Kırmışlar İade değişim Yazıyor ama Daha Tam Bir sonuç yok Bunu Tedarik Eden Firma Garanti...
  3. filmlerinizinden

Yok dostum sahibinden aldım
  4. filmlerinizinden

Garanti firmasının iade değişim Belgesini
  5. filmlerinizinden

İnternet Üzerinden Monitör Aldım Bazı Sebeplerden Dolayı Garantiye Gönderim Yaptım Bana İade Değişim verdiler ama İnternetten Aldığım Kişi Faturayı Göndermeyi Unutmuş Göndericem demişti Kendisine Sonra Aradım Kendin Alırsın Demişti Bende Fatura Gerek Yok Diye Almadım Şimdi aide değişim İçin...
  6. filmlerinizinden

Yardım Ürün Nerden Satın Alınmış

garanti firmasını aradım yardımcı oldular eyw
  7. filmlerinizinden

Yardım Ürün Nerden Satın Alınmış

Geçen Yıl Monitör Aldım 2.el Olarak Aldığım Kişi Faturayı Bulamadığını Söyledi Ve nerden Aldığını Sormadım ,geçen gün Arayıp Sorayım Dedim Aradım Ve maalesef vefat ettiğini Öğrendim Kutunun Üzerinde Pentanın Evkura Teslim Ettiği Yazıyor Evkuru Aradım Fatura için Kendileri Bana Bilgi...
  8. filmlerinizinden

Yardım Razer Kulaklık Stok Sorunu Blackshark V2 Kulakık

Blackshark V2 Kulaklığım vardı bazı nedenlerden dolayı garantiye Gönderdim Garanti İade Değişim Belgesi verdi Satın Aldığım Yere Gittim Elerinde Stok Olmadığı İçin Vermediler Bana Stok Gelene Kadar Bekliyebilirsiniz Dendi Normalde Elerinde Stok Yoksa Ya O ürüne eş değer Bir Ürün vericekler yada...
  9. filmlerinizinden

Razer Kulaklık Garanti Süreci Hakkında (Blackshark V2)

Selam Dostum Aynı Sebeblerden Dolayı Kulaklığı Gönderdim İade Değişim Verdiler Ve mediamark'Da Stok Olmadığı İçin Beklemek Zorundayım Stok Bakarsan Stokda Yok Yani Sende Benim Gibi Beklemek Zorunda Kalırsın Eğer Garantiye Gönderirsen Benim Garanti Firmam Arena
  10. filmlerinizinden

Yardım Msi Ölü Piksel Sorunu

Hocam Gözlük Bezi Ve Suyu İle Sildim Ölü Piksel Olan Yerleri
  11. filmlerinizinden

Yardım Msi Ölü Piksel Sorunu

MSI monitörümde 4 Adet Ölü Piksel Mevcut Bende Garantiye Geçen Hafta Yoladım Garanti Bana 3 Adet Beyaz 4 Adet Renksiz Olursa Değişim Yada İade Sağlanacaklarını Söyledi THH Başvuru Yapmalımıyım ? MSI Kendi Sitesinde : https://www.msi.com/page/warranty/monitor 3. Ürün Bölgeye bağlıdır Bölgesel...
  12. filmlerinizinden

Soru Arena Garanti Sonuçlandı ?

Sordum da bana vermiyorlar ilk sahibi olmadığım için 2.el aldım müşteri hizmetleri şöyle bir şey dedi eğer faturan yoksa aldığın kişinin sana satığına dair Bir kanıt yada fatura sunman lazım dedi Neyse ki sahibinden para güvende ile aldım geçmişe baktım bana sattına dair sözleşme mevcut
  13. filmlerinizinden

Önerisi olan.
  14. filmlerinizinden

Merhaba Kulaklığımı Garantiye Gönderdim Garanti Firması Beni aramadı Ve Hafta Sonu Olduğu İçinde Çalışmıyorlar Ama Otomatik Yanıt sisteminde Böyle Yazıyor : Durum : İade ediniz Son kullanıcı iseniz; ücret iadesi için, aşağıdaki linke tıklayıp İade formu çıktısını alarak, aldığınız çıktıyla...
  15. filmlerinizinden

Yardım Formant %25 Hatta

Format atarken %25 üstün'e çıkınca otomatik Yeniden Başlıyor Daha öncede Olmuştu Böyle bir hatta Format atarken canımdan can gitti Yine Aynısı oldu help :(
Geri