Genzo kullanıcısının son içeriği

1. Genzo

Yardım Nitro 5 Coil Whine Problemi

Hocam kesinlikle malzeme kalitesinden çok memnun kaldım. İşlemcide ekran kartıda gayet serin çalışıyor.
  2. Genzo

Gaminggen Coil Whine Hatası Vs

Asus 3060ti aldım cw var , değişim yaptım gelendede var. Acer nitro3050ti laptop altım cw var. Bunuda değişim yapsam mı bilemiyorum. Bunu normalleştirenleride anlamıyorum. İnsanlar para veriyor arı vızıltısı gibi bir ses normal bu hepsinde var. Peki normalse hangisi benim kartımda arı vızıltılı...
  3. Genzo

Ürünü amazondan aldım değişim istersem değişecek zaten
  4. Genzo

Merhaba arkadaşlar ; Amazondan nitro5 5600+3050ti laptop aldım. Yaptığım kontrollerde üründe coil whine problemi olduğunu farkettim. coil whine ın derecesini tarif edecek olursam. Wot , fortnite , forza gibi oyunları test için kullandım. 90-100 fps civarlarında fan sesinden oyunu oynarken...
  5. Genzo

Soru Ekran Kartı Olarak İntel Arc A770 Mi Yoksa RTX 3060 Mı?

Mesela yakından kastın ne zaman.
  6. Genzo

Öneri Laptop Önerisi

Taksit vade farkı dahil 18 bin mi yoksa vade farkı olmadan satış fiyatı 18 bin mi sınır ?
  7. Genzo

Razer Orochi V2 Kullanan Var Mı ?

Arkadaşlar merhaba kablosuz mouse alma arifesindeyim. Orochi itopyada 699 tl lik fiyatıyla 305 , katar pro , rival3 gibi seçeneklerin yanında çok iyi duruyor. Kullanan var mı , önerir mi . Eski mousem rival 3 kabloluydu.
  8. Genzo

Zotac rtx 3060 Alinirmi Deneyi̇mi̇ Olan Varmi

Küçük harflerle yazarsak çok daha harika alınır.
  9. Genzo

Soru Gigabyte Rtx3060 Ti Windforce Nasıldır

Soğutma performansı pek tatmin edici değil diyorlar fakat mech bir kadan varsa alınabilir diye düşünüyorum
  10. Genzo

Soru İşlemci Seçimi Sizce Hangisi ?

12100 bile işini görür. Intel tabanlı bir sistem kurman mantıklı.
  11. Genzo

Önemli Duyuru Forum'a Özel Sistem Hazırlıyorum

Ayın üyesi olacam diye bilgisizce bilgi saçanların ortamı kirlettiği gibi bir durum yaşanmaz umarım.
  12. Genzo

585TL'ye 3 YILLIK XBOX GAME PASS, GOLD

Ayırdığınız vakit için teşekkürler. Valla bugün iş yerinde en aaz 10 kişiye söyledim. Şimdi şu kardeşliğide yapayım :) Geceyi kapatalım.
  13. Genzo

Oh beee sanırım oldu :) ekran tarayıcı çözünürlüğünü yüzde 80 e çektim 12 ay seçeneği çıktı. Alışverişi bitirdim. Görüntü aşağıda sanırım oldu değil mi :)
  14. Genzo

Hocam yenileme kapalı. yazan herşeyi yapıyorum. 2 farklı tarayıcıdanda denedim yok olmuyor. Nasıl bir şanstır bu.
  15. Genzo

Otomatik uzatmayı iptal ettim. Sonra 2. aşamaya geçtim. Edgede denedim yine aynısını yapıyor.
Geri