HakanKorkz kullanıcısının son içeriği

1. HakanKorkz

Logitech G435 Lightspeed Şarj Aleti Ile Şarj Etmek Uygun Mu?

Merhaba dostlar yukarıda belirttiğim gibi Logitech G435 Lightspeed. Kutusundan çıkan şarj kablosunu telefonumun şarj adaptörüne taksam şarj ettim uygun olur mu bir sıkıntı yaşar mıyım gördüğüm bazı videolarda 15 dakika şarj ile 18 saat gittiği söyleniyor ortalama şarj süresi nedir kablosunun...
  2. HakanKorkz

Masaüstü PC Bluetooth Tavsiyesi Alabilir Miyim?

Merhaba başlıkta da belirtiğim gibi Bluetooth adaptör tavsiyesi alabilir miyim bu iş için 1k bütçe ayırdım
  3. HakanKorkz

Gigabyte G27fc-a model bir monitör stand ayağı arıyorum

dostlar konuyu canlandırmak gibi olacak ama aradığım ürünü buldum evet ama satın alma link bulamadım ürün linki: Armada Tekli Oyun Montajı
  4. HakanKorkz

çok teşekkür ederim vallaha ilk yazansınız sağolun
  5. HakanKorkz

Merhaba dostlarım bir kaç hafta evvel açtığım monitör alacağımı belirtiğim konu da tavsiyenize de uyarak almış oldum başlıkta belirtiğim modeli bu modelin tek kötü yanı şu anlık ayağı standı dönmüyor olması yattığım da yatağım da da film/dizi keyfi etmek iki günde işkence oldu vallaha...
  6. HakanKorkz

Samsung 27" Odyssey G3 LS27AG32ANUXUF 1ms 165hz HDMI FreeSync

https://www.itopya.com/rampage-27-rm-420-black-eagle-165hz-1ms-boe-ips-full-hd-freesync-rgb-flat-pc-oyuncu-monitoru_u20221 bu nasıl acaba
  7. HakanKorkz

arkadaşlar güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim biraz da büyük inç istiyorum 27 altına düşmeyi düşünmüyorum şahsen ya
  8. HakanKorkz

Merhaba dostlar başlıkta da belirtmiş olduğum monitör'ü alacağım pc ekran kartım msı radeon rx 570 8 gb sizce seçimim ideal mi? bütçem maks 4k
  9. HakanKorkz

Asus Radeon rx 570 8GB Öneri talebi

Arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim güzel yorumları güzel etiğimiz istişareler için fakat tek bir monitör linki paylaşıldı daha fazla beklerdim bir iki seçenek daha..
  10. HakanKorkz

AMD Rayzen 5 2600 işlemcim var bu dediğinizi yapmam için işlemci de değişmem gerekmez mi?
  11. HakanKorkz

Öneriniz için çok teşekkür ederim efendim
  12. HakanKorkz

benim maksattım en iyi sonucu performans almak meonitörüm ve ekran kartından
  13. HakanKorkz

27 inç de düşünebilirim elbette ilerde ek bir monitör alıp çift ekran edebilirim de
Geri