infirmum kullanıcısının son içeriği

1. infirmum

Disk I Birleştirirken Hata Yaşadım

Bilgisayar yönetimi>disk yönetimi>D diskini sill'e tıkladım>E diskini genişlet seçeneğine tıklayamıyorum. Ne yapmalıyım?
  2. infirmum

Mousepad Önerisi

He reis pardan ben mesajları karıştırdım 1682057715 45x40 istiyorsun kalitei istiyorsun attığım linkteki mausepad i al.
  3. infirmum

Mousepad Önerisi

Knk adam güzel gözüksün dememişki. Hızlı yüzey vs. demiş. Yani kaliteli performansı yüksek olmasını istemiş.
  4. infirmum

Mousepad Önerisi

Benim eski mausepad im xrades di hiç memnun kalmadım.
  5. infirmum

Mousepad Önerisi

Markalı bir mausepad almanını öneririm. 900x300 kötü bir değer 300cm yükseklik az.
  6. infirmum

Mousepad Önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B000UVRU6G?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details kesinlikle steelseries öneririm aşırı kaliteli ve uygun.
  7. infirmum

Soru Unutulmayan Bir Anınız Var Mi?

Kuzenlerin evinde çatı katına çıkıyorduk çok karanlık ve sessizdi birden bir çarşav oynadı ve rüzgat geldi. O kadar hızlı koşarak kaşdıkki 2 gün boyunca bacağım ağrımıştı.
  8. infirmum

Soru Hafif Hastayım Oruç Tutmak Farz Mı?

Hafif hastayım oruç tutmak farz mı? Normalde hastayken zorunlu değil fakat çok hasta değilim hafif burnum falan akıyor sadece.
  9. infirmum

Öneri 300 Tl'ye Lambader Önerisi (Nisan 2023)

300 TL'ye rgb lambader önerisinde bulanabilecek var mı? Renkleri parlak olsun, kaliteli olsun yeter.
  10. infirmum

Şerit Led Için Kontrolcü Ve Adopter Önerisinde Bulabilecek Varmı?

https://tr.aliexpress.com/item/2036819167.html?spm=a2g0o.cart.0.0.6077406ah778LI&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur [ ürünün linki ] Şerit led için kontrolcü ve adopter önerisinde bulabilecek varmı? ortlama bir kontrolcü ve adopter bulsanız yeter mümkünse ucuz olsun ( WS2812B )
  11. infirmum

Aoc 24G2Zu/Bk Için Monitör Stant Önerisi

Pahalı ya daha ucuz bir şey yok mu
  12. infirmum

Aoc 24G2Zu/Bk Için Monitör Stant Önerisi

Monitör standı bakıyorum öneride bulunabilecek var mı? aradığım özellikler 1: Olabildikce ucuz olmalı. 2: Estetik durmalı ( tarzı görseldeki gibi olsun ) 3: Siyah olmalı ( Monitörüm AOC 24G2ZU/BK )
  13. infirmum

Lol E Yeni Başlayan Ark'a Karakter Önerisi

güçlü değil biraz. atrox, sett gibi karakterler gelse bir şey yapamaz
  14. infirmum

Lol E Yeni Başlayan Ark'a Karakter Önerisi

Lol e daha dün başladı, yakıncıl, güçlü,kolay, hafif seri şampiyon önerisinde bulunabilecek var mı?
  15. infirmum

Tarayıcı Önerisi

Tarayıcı önerisinde bulunabilecek var mı? 2 yıldır opera gx kullanıyorum değiştirmek istiyorum. Hızlı ve ayarları basit tarayıcı önerirmisiniz? ( ram fazla yemesi gibi bir derdim yok hızlı olsun yeter )
Geri