Kagexa kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru S23 Ultra Vs Iphone 13

Öncelikler herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Şuan Xiaomi Redmi Note 10s modelini kullanmaktayım. Telefonumdan memnunum ancak bunu ailemden birine verip telefonumu değiştirmek istiyorum. Bu iki telefon arasında kaldım tabii ki s23 ultra sistemsel olarak çok daha önde bir telefon ama hız testlerini...
  2. K

Soru Nike Defyallday Vs Nike Air Monarch Iv

Çok kararsız kaldım gerçekten. Çok kaba bir ayakkabı sevmem. Monarch, Deffyallday'e göre daha kaba duruyor ayakta ama monarch daha çok dikkat çekiyor sanki. Monarch lacivert-beyaz modeli ile Defyallday kırmızı çizgili model arasında kaldım. Kullanan varsa sizce hangisi? Doğru yere mi konu açtım...
  3. K

Öneri Valorant Yerçekimsel Uranyum Nöroateşleyici Operatör

1775 lik operatör skini bekliyordum markete çok bi seçenek yok ama bu skin geldi renk paketi , mermi izi ve atış sesi var + olarak. Sizce alınır mı yoksa köken operatör , iyon operatör , sihirpunk operatör , yağmacı operatör veya yitik operatör beklenir mi ? Düşüncenizi merak ettim şimdiden...
  4. K

Öneri Valorant Skin Rgx Kelebek Vs Özel Harekat Kelebek

doğru dedin bende asil karambit bekledim aynı zamanda ama gelmedi düşüneceğim bi bunu
  5. K

sanırım kullanırsan iade edemiyorsun. bilmiyorum tam olarak iade politikasını
  6. K

Herkese öncelikle iyi bayramlar. Halihazırda biliyorsunuz ki VALORANT'a büyük bir zam geliyor 25 Nisan tarihinde. Bende VALORANT sıklıkla oynayan biriyim ancak çok fazla para yatıran biri değilim. Kelebek bıçağı uzun zamandır istiyordum. Bugün marketime özel harekat kelebek geldi ve vplere vs...
  7. K

Soru Oni Phantom Vs Blastx Phantom ?

Dün oni phantom satın aldım marketimden ve çok beğenmedim açıkçası kaplama dışında fark yok ses vs. aynı. Bugün marketime blastx phantom geldi ve iade hakkımı kullanıp blastx alsam mı almasam mı karar veremedim gerçekten. Sizce değer mi hangi skin daha iyi yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  8. K

Fiyat/Performans Gamepower Fujin vs Gamepower Raijin ?

Öncelikle selamun aleyküm. Gamepower markasının fujin ve raijin markalarını karşılaştırınca bir fark göremedim ama aralarında neredeyse 200tl lik bir fiyat farkı var fujin daha pahalı diğerine göre. Bu fiyat farkı neyden kaynaklanıyor olabilir çözemedim sizce hangisini almak daha mantıklı...
  9. K

Fiyat/Performans Bluetooth Kulaklık ?

Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar. önerebileceğiniz maximum 500TL fiyatında kulak içi bluetooth kulaklık var mıdır acaba ?
  10. K

Fiyat/Performans Kulak Üstü Kulaklık

tamamdır hocam teşekkürler alacağım sanırım şuan attığın indirim koduyla :)
  11. K

Fujin ile Jin arasında ne kadar bir fark var acaba
  12. K

Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar. 450-500 maximum fiyatta oyuncu kulaklığı arıyorum mikrofonu ve ses kalitesi iyi ( bu fiyat bareminde çok muhteşem bir şey beklemiyorum ) eğer onerebileceginiz bir şey varsa sevinirim. Ben gamepower jin bulmuştum kullanan varsa onun hakkında yorum yaparsa da...
  13. K

Yeni Aldığım Bilgisayarın Şarjının Hızlı Bitmesi

Benim attığım sisteme göre sizce bu durum anormal mi yani hocam 3 saat gitmesi ona göre garantiye yollayacağım çünkü bilgisayarı alalı 15 gün olmadı.
  14. K

Sizin kullandığınız gaming laptop mu acaba çünkü normal laptoplara göre şarj kullanımı sistem özelliklerine göre çok fark ediyor çünkü açıkçası kime sorsam farklı cevaplar veriyor ne yapacağımı şaşırdım 3 saate fazla diyen bile oldu gaming laptop ve sistem özelliklerine göre.
  15. K

Merhabalar, Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200K0TX marka bilgisayarımı https://www.amazon.com.tr/dp/B09WF98RLR/ref=cm_sw_r_apan_i_JRF2G8Y9V184PJVSGA4J?_encoding=UTF8&psc=1 adresinden 14 Temmuz 2022 tarihinde satın aldım ve bana 18 Temmuz 2022 tarihinde teslim edildi. Aldığım internet sitesinde...
Geri