Kanmaze151 kullanıcısının son içeriği

1. K

Steelseries Sonar Mikrofon Çalışmıyor

Arkadaşlar merhaba başlıkadada yazmış olduğu gibi ben yeni steelseries arctis nova 7 wireless aldım fakat sonar yazılımını yükledikten sonra kulaklık asıl mikrofonu seçince çalışıyor ancak sonar mikrofonu seçtiğim zaman çalışmıyor 2 gündür uğraşıyorum çözemedim yardımcı olurmusunz
  2. K

G733 Mü Arctis Nova 7 Wireles Mı ?

Arkadaşlar selamlar g733 ile stellseries arctis nova 7 wireles arasında kaldım g733 arkadaşımda var ses kalitesi o kadarda iyi değil sizce hangisini alayım ?
  3. K

Anakart Üzerindeki Jargb Girişi Ne Işe Yarar

Hocam çok soru sordum kusura bakmayın fakat ben tam olarak şöyle yapacağım anakart üzerinde 2 tane JARGB çıkış var kasanın argb fanları 6 pinli yani kendi kontrolcüsüyle geliyor onları kontrolcüye bağlayıp anakarttaki kontrolcüyüde jargb çıkışına bağlayıp çalıştıracağım kalan 3 fan ise msı mag...
  4. K

Ara Sıra Yurt Dışındaki Sitelerden Doğrulama Mesajları Geliyor

Merhabalar arkadaşlar benim mail hesabıma kayıt olmak için doğrulama kodu geldi fakat haberim yok yurt dışındaki bi firmadan ekte sunduğum gibi bu neden gelir ve dolandırıcımıdır ?
  5. K

hocam şimdi kontrol ettim kasa içinden çıkan kontrolcü 6 pinli fanları destekliyor ben geriye kalan 3 fanı nasıl bağlamalıyım yeni bi kontrolcümü alayım yoksa 6 pini 4 veya 3 pine çeviren aparatlar varmı ?
  6. K

hocam çok bişi anlamadım ama anladığım kadarıyla anlatayım kasada 6 tane argb 3 tanede sıvı soğutmanın argb fanları var yani toplam 9 fan benim fanlarım gücünü anakart üzerindeki sys fan kısmından alıcak argb ışıklarını da 10 fana kadar destekleyen kontrolcüye bağlayıp kontrolcüyü anakarttaki 3...
  7. K

arkadaşlar merhaba ben gamepower warcry kasa ile b650 tomahawk wifi anakart alacağım fakat kasanın kontrolcüsünü anakarttaki JARGB girişinemi takmam gerekiyor ARGB yazan bi fan girişi bulunmuyor ayrıca kasanın kontrolcüsü 10 fan destekliyor yardımcı olursanız sevinirim JARGB girişi ne işe yarıyor
  8. K

Inno3D Markası Alınır Mı?

fiyat düşük olunca kalitede düşüklük oluyor fakat bu kartın alınmayacağı anlamına gelmiyor sonuçta fanlarının üstünde zıplamıyoruz d:d
  9. K

Gta 5 Onli̇ne Atma Sorunu

arkadaşlar selam biz 3 arkadaş gta online jobs gibi parkour maplari kurup oyun oynuyoruz odayı ben kuruyorum fakat belli bir süre sonra beni winner yazıp oyundan atıyor arkadaşlarım devam ediyor sürekli oluyor nasıl çözebilirim çok sini bozucu bişi internetimde sorun yok 50 mbps sabit alıyorum
  10. K

Fişten Çektikten Sonraki Power Da Sinyal Yok Hatası

Arkadaşlar merhaba Bizim aldığımız Yeni bir bilgisayar var bilgisayarı tamamıyla fişten çektikten sonra tekrar fişe takıyorum güç tuşuna bastığım zaman ekranda sinyal yok diyor sıvı soğutmanında rgb leri yanmıyor kısacası windows açılmıyor ben fişten çektikten sonra içindeki elektriği almak için...
  11. K

Gta 5 Drop Sorunu

Eywallah hocam sağolasın
  12. K

Gta 5 Drop Sorunu

Arkadaşlar merhaba Bilgisayarı yeni dizdik Bilgisayar ilk kurduğum zaman GTA 5 oyununu kurdum GTA 5 oyununda ısınma dereceleri normal olduğu halde Drop yiyor stabil olarak 180 FPS civarından 120 fps'lere kadar geriliyor Acil Yardım lazım yoksa bilgisayarı geri göndereceğim Bileşenler , R5 7600...
  13. K

Google Ayarlarımın Sıfırlanması

Her zamanki gibi google da senkronize açık bi mail var bugün telefonumdan dosya aktarmak için kablo ile pc ye bağladım bağladıktan sonra google a girdiğim anda tüm senkronize ayarlarım gitmişti tekrar oturum açık senkronize yaptım şuan sorun yok fakat bu neden oldu pc kullanım değerlerim normal...
  14. K

Windows Başlatılıyor Yazısından Sonra Sistem Reset Atıyor

windowsu baştan kur sorun düzelir hocam
  15. K

Bilgisiyarımı Her Açtıgımda Biosa Giriş Yapıyor

hocam boot diskini görmüyor olabilir sen biosdan boot disk kısmını windwosun kurulu olduğu diski seçersen sorun düzelir
Geri