Kvothe kullanıcısının son içeriği

1. Kvothe

huawei matebook d15

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullansın.
  2. Kvothe

huawei matebook d15

Bu üründen bahsediyorsanız tavsiyem üzerine bir yakınım aldı ve şu anda kullanıyor. Cihazı office programları ve dizi/film gibi medya işleri için kullanıyor. Herhangi bir sıkıntı yaşadığını söylemedi ve şu anda gayet memnun diye biliyorum. Araştırma sürecinde daha iyi bir seçenek bulamadığım...
  3. Kvothe

MSI Optix MAG274QRF WQHD 27'' Yardımcı olabilecek var mı?

1 aydır kullanıyorum. Çok memnunum ve tavsiye ederim. Ve evet g-sync uyumlu bir monitör
  4. Kvothe

Msi monitör

Yaklaşık 1 aydır MAG274QRF modelini kullanıyorum. Kurulumu yaptıktan sonra bir kez piksel testi yaptım ya ölü piksel çıkmadı ya da o kadar dikkatli bakmama rağmen ben fark edemedim. İşin özü monitör, tv gibi panelli ürünlerde işin biraz şansa dayalı olduğunu düşünüyorum. Birkaç ölü piksel...
  5. Kvothe

Hazır sistem windowslamı geliyor ?

En son sağlam lisans adlı siteden almıştım ve herhangi bir sorun yaşamadım.
  6. Kvothe

Çözüldü Arctic Liquid Freezer II Pompa Üzerindeki Fan

@ugur.gozaydin @BatuhanKLC @Semih48 inanır mısınız en olmayacak şekilde kasadaki kablolardan birine hafif temas etmiş ve o yüzden dönmüyormuş. Radyatörü sökene kadar gözle fark edemedim. :)Şu an hiçbir sıkıntı yok. Belirli sıcaklık altında durma özelliği olmadığını da bilmiyordum. İnternette de...
  7. Kvothe

Akşam denedikten sonra yazacağım hocam. Soğutucuyu monte ettiğimde direkt dönmeye başlamıştı o yüzden bir hasarı vs olduğunu sanmıyorum. Şu an kasanın egzos fanından buz gibi bir hava geliyor. Bütün sıcak hava, kasanın üstüne monte ettiğim soğutucu fanlarından dışarı atılıyor. Umarım kasa içi...
  8. Kvothe

Arkadaşlar merhaba, Bilgisayarı masa altında kullandığımdan yeni fark edebildim. Soğutucunun pompa üzerindeki küçük fanının dönmesi için belirli bir sıcaklık eşiğini geçmesi gerekir mu? Aksi halde üründe bir sorun var diyeceğim ancak sıcaklık değerlerim 55 derece civarında olduğundan ona da...
  9. Kvothe

Elimdeki Gaming Notebook Ne Kadar Eder?

Biraz bakmaya devam edip ilan açacağım sanırım. :) Teşekkürler hocam cevap için.
  10. Kvothe

Kozmetik olarak hiçbir sıkıntısı yok yalnızca ips panel kaynaklı ekranın alt kısmında ışık sızması var. Tamamen siyah sahnelerde fark edilebiliyor.
  11. Kvothe

Öncelikle herkese iyi günler dilerim, Elimde 2020 yılında almış olduğum İntel i7-9750H işlemci ve GTX 1660Ti ekran kartına sahip Asus Rog G531GU model notebook var. Ek olarak 16GB olan RAM'e Kingston marka ekleme yaparak 32GB'a çıkartmıştım. Cihaz şu ana kadar servis veya tamir görmedi...
  12. Kvothe

Çözüldü M2 PCIe 4.0 1TB SSD Tavsiyesi (Haziran 2022)

Fiyatı şimdi gördüm. Yurtdışından gelmesi konusunda şüpheniz varsa bence olmasın fiyat şu anki kurla düşününce çok iyi görünüyor. Benim Samsung modeli aldığım tarihte dolar 15'in altındaymış şu an 18'e doğru yükseliyor o açıdan düşünebiliriz.
  13. Kvothe

Çözüldü M2 PCIe 4.0 1TB SSD Tavsiyesi (Haziran 2022)

9 Mayıs tarihinde Amazon.de üzerinden 2.000-TL ye aldığım Samsung 980 Pro'dan çok memnunum. Şu an baktığımda Türkiye mağazasında 3.300-TL'ye satılıyor. Dikkate alabilirsiniz.Samsung 980 Pro
  14. Kvothe

Getir PoweBank İndirimi

Ben de aldım. Bilgi için teşekkürler hocam:)
  15. Kvothe

5.000-TL Civarı 27" IPS QHD Monitör Tavsiyesi ( 17 Mayıs 2022 )

İlk sıradaki MSI model ile 4. sıradaki model arasında kaldım. Biraz daha araştıracağım ancak büyük ihtimalle MSI olanı alacağım. Çok teşekkürler cevaplarınız için
Geri