madReqqx kullanıcısının son içeriği

1. madReqqx

PC İÇİN GAMEPAD ÖNERİSİ

Yan sanayi Xbox Gamepad'i yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum şuana kadar FIFA ve yarış oyunlarında denedim bence kol fiyatına göre iyi özellikle tak çalıştır olması aşırı rahatlatıyor. Steam üzerinden bir tek Asetto Corsa denedim sorunsuz çalıştı. Sol analog Fifa'da bir tek penaltı/serbest vuruş...
  2. madReqqx

PC İÇİN GAMEPAD ÖNERİSİ

Öyledir büyük ihtimal ben ucuz olduğundan xbox 360 replikasını alıp deneyeceğim 1 ay kullanıp sonucu buraya yazarım kullanım deneyimi olan birinden yorum okuyabilir en azından gamepad arayan kişiler
  3. madReqqx

PC İÇİN GAMEPAD ÖNERİSİ

Fiyat olarak çok iyi ama kısa sürede bozulduğunu söyleyende var sanırım şans işi biraz
  4. madReqqx

PC İÇİN GAMEPAD ÖNERİSİ

Laptopum için gamepad arıyorum 500tl civarına kadar çıkabilirim ama piyasada çok fazla gampad var hangisini alsam bilemedim. Benim bulduklarım; 1- Yan Sanayi Xbox 360...
  5. madReqqx

Laptopum Creo 8.0 Düzgün Çalıştırabilir mi?

Teşekkürler onu da dener eğer çözersem sorunu buraya ek olarak yazarım
  6. madReqqx

Hayır yükleme sırasında sistemim düşük olduğundan uyarı aldım ama dediğim gibi okuldakiler de neredeyse aynı sadece görüntü sorunu yaşıyorum
  7. madReqqx

Creo 8.0 yükledim yine aynı sorun ama işin garip yanı okuldaki sistemlerde Ryzen 5 4600G işlemci ve dahili grafik var (kısmen benim sistemime benzer donanım Gpu bellekleri aynı) o sistemlerde sorunsuz çalışıyor bende de donma gibi bir sorun yok ama nedense piksel piksel gözükme sorunu çözülmüyor...
  8. madReqqx

Orijinal yazılım öğrenci versiyonu sadece şimdi Creo 8.0 sürümünü indirip deneyeceğim
  9. madReqqx

Creo 9.0 yükledim ama aşağıda gözüktüğü gibi sorunlu çalışıyor 8.0 veya 7.0 sürümünü yüklersem bu sorunun düzelme ihtimali var mıdır? Sistem Ryzen 3 5300U, AMD Radeon RX Vega 6(Entegre Grafik) 512MB, 8GB RAM, 512GB SSD. Bir de bu "ara--> dxdiag" kısmında yaklaşık toplam bellek 4260mb diyor...
  10. madReqqx

Türktelekom 2 Yıllık Taahhüt İptali

Eyvallah hocam bilgilendirme için. Vallahi şu firmadan bir kurtulayım bayram edecem ya :D
  11. madReqqx

Türktelekom 2 Yıllık Taahhüt İptali

Bulunduğum bölgeye 50mbps altyapı geldi bundan dolayı Türktelekomla olan aboneliğimi bitirmeyi düşünüyorum. 2 yıllık taahhüt yapıpta iptal edenlere sormak istiyorum da süreç nasıl ilerliyor? Benim bildiğim taahhüt 1 yıldan uzun süreli ise 1 yıl kullandıktan sonra tüketici herhangi bir sebep...
  12. madReqqx

Qcy T17 Uygulama Sorunu

Qcy T17 kulaklık aldım qcy uygulamasına girdiğimde kulaklıkları görmüyor uygulama yazılım sorunu diye biliyorum ama bu kulaklık çıktığından beri olan bir şeymiş bu sorunun çözümü bulundu mu? Kulaklığı sorunsuz kullanabiliyorum ama uygulama bağlamadığım için kutunun şarjını göremiyorum ya da...
  13. madReqqx

Qcy T17 Nasıl Bir Kulaklık?

A101 internet sitesinde 199₺ fiyata satılıyor yorumları iyiydi baktığımda sizce nasıl bir kulaklık? 150-250₺ fiyat aralığında daha iyi bir kulaklık var mı?
  14. madReqqx

Görev Çubuğunu Nasıl Saydam Yapabilirim?(Windows)

Çok teşekkürler baya hoş oldu şimdi
  15. madReqqx

Görev Çubuğunu Nasıl Saydam Yapabilirim?(Windows)

Görev çubuğunu saydam yapmak istiyorum şuan kullandığım duvar kağıdını kötü gösteriyor gri rengiyle bakındım biraz da bulamadım saydam yapmayı bilenler varsa yardım bekliyorum. Operada falan da saydam yapılabiliyorsa onu da öğrenirsem güzel olur.
Geri