Muamma61 kullanıcısının son içeriği

1. Muamma61

Soru Sizce Fiyat Ne Olmalı?

Arkadaşlar uzun aradan sonra merhabalar olsun. Resimde paylaştığım gibi ürünler daha 1 aylık olmadı. Hazır bir sistem olarak toplandı faturaları ve kutuları mevcuttur. Anakartın biosu güncellenip 14 nesil bir işlemci ile sistemi hazır hale getirdim. Parçaların içlerinde eski olarak ve...
  2. Muamma61

Soru Sistem Iyi Mi?

adana da elmacık ve depremden sonra inanın ne olduğunu bilmiyorum. Ama o da diğer bilişimler gibi sistemleri mevcuttur. Ve ürünleri kaliteli marka marka ayrılmış çeşitlilik fazladır. Yıllar boyunca onlarla çalıştım diğerleri gibi. zaten çalıştıklarımı yazdım buradan. Ve hala çalışıyorum.
  3. Muamma61

Soru Sistem Iyi Mi?

Mesela ben istanbul fatih de özellikle ram ssd gibi ürünleri aison elektronik vardır, oradan alırım. Çünkü piyasa göre pahalı satmayan tek yerdir, bana göre. Qp bilişim beşiktaş da ve hazır sistemleri mevcuttur.
  4. Muamma61

Soru Sistem Iyi Mi?

Ben istanbul Qp bilişim den çok alış veriş yaptım. Hatta satıcıları her seferinde beni kendisine hayran bırakıyorlar ucuzluk konusunda :D Adana da elmacık var mesela bunlarında piyasaya göre ucuzluğunu bilirim(depremden sonra ne oldu bilemem). Ankara da sitem var bunlarında satıcıları beni...
  5. Muamma61

Soru Sistem Iyi Mi?

Param güvende uygulamasını bilmiyorsan açıklıyım. Mesela bir ürün alıyorsun bu ürünü almadan parasını ödüyorsun ama paran o kişiye gitmiyor bir havuzda bekliyor ürünü alıp onayladıktan sonra parayı o kişi alabiliyor. Bu aynı kapıda ödeme gibi bir şeydir. Hatta bazı firmalar kapıda ödemeyi de...
  6. Muamma61

Soru Sistem Iyi Mi?

Yapma güzel insan internet ortamı evrenseldir. İstediğin satıcıdan alış veriş yapabilirsin. Ürünü almadan önce satıcı yorumlarına kesinlikle bakmalısın. Genel sağlamış puanına bakmalısın. Bu şekilde risk olasılıklarını ortadan kaldırmış olacaksın. En ucuzunu n11 veriyorsa diğerini hangisi...
  7. Muamma61

Soru Sistem Iyi Mi?

Güzel insan gereksiz bir pahalılığı var bu sistemin. hangi sitelerden topladın bilmiyorum ama genelde bulduğun ürünü akakçeye veya cimriden kontrol ettir.
  8. Muamma61

Soru AMD 5600 Ün Intel Tarafında Karşılığı

tam karşılığını istiyorsan i3 12100f dir.
  9. Muamma61

Soru Hangisi Daha İyi ?

Güzel insan bu forum sayfasında kimse hazır sitemlerde anakartı değiştir demez ama benim dükkanıma gelen kişilere her zaman şunu derim bir bilgisayar toplarken paranızı ilk anakarta sonra güçlü bir psu yatırın zaman içinde diğerleri geliyor. O yüzden hazır sistemler de özellikle ilk baktığım...
  10. Muamma61

Soru Hangisi Daha İyi ?

Ultima sekmesinde anakartı özelleştire bilirsin. Ek olarak neden bunu dediğimi yazarsan psu daha iyi olduğu için. Aralarındaki tek fark da psu zaten. Fakat ileriye yatırım ve geleceğini düşünüyorsan o anakartı değiştir.
  11. Muamma61

Alınır Mı ?

Pile göre değişiyor güzel insan, Zaten firma sana pille gönderiyor en azından bana öyle geldi duracell pille 1 yılın üstüne ilk defa değiştim diyebilirim. oyun oynamaya göre de değişebilir belki de ama 7 ay rahat götürür diye düşünüyorum. 1676731755 Pile göre değişiyor güzel insan, Zaten firma...
  12. Muamma61

Alınır Mı ?

Güzel insan logitech F710 oyuncu konsol kumandası bende de var. Fiyat performans ürünü bana göre. Çünkü tüm hasasiyeti oyunda sana verebiliyor. Tuş yapısı özellikle joistliği güzel. 2,4 ghz bağlantı hızı için sorunsuz deneyim yaşabilirsin. Pişman etmez :) Kulaklığa gelirsek kullanmadığım bir...
  13. Muamma61

Çözüldü Ekran Kartı Öneri

Güzel temiz kullanılmış ikinci el düşüne bilirsin. rtx 2060 süperlerin fiyatları 5000 ile 6000 arasında değişebiliyor. Ama dersen ki ben 3060 ti alacağım 8 bin tl de de bulma ihtimail var. Sıfır olarak çok zor :) Ben de araştırıyorum bu aralar o yüzden piyasayı bildiğim için yazayım dedim.
  14. Muamma61

Çözüldü Hangi Kule Sogutma Alınır ?

Sen beni uzaklaştıramazsın güzel insan, admin olarak gerekeni yapıp bu konu hakkında daha çok deneyim sahibi olarak araştırma yapıp o şekilde son noktayı koyabilirsin. O yüzden senin haddin değildir, beni uzaklaştırmak ben giderim...
  15. Muamma61

Çözüldü Hangi Kule Sogutma Alınır ?

Güzel insan bir insan buraya yorum yaparken tamam araştırma yapıyorsunuz ona lafım yok ama detaylı ve gerçek araştırma yapılmalıdır. Özellikle yunusu takip ediyorum her yerde ismi var sürekli kendini yenilemeden ordan burdan yazılar yazıyor hayır bir de bilene saygı göstermeyip yağ gibi yukarı...
Geri