MuratAlasulu kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım 7800X3D Işlemcim Ani Isınması

Anakart bios güncel mi? Bende 7900x3d var. İlk zamanlar aynı sorun bende de vardı. Bios güncellendikçe sorun ortadan kalktı.
  2. M

Klavye Tavsiye

Yok mu bilen birileri?
  3. M

Klavye Tavsiye

Merhaba, Klavye üzerinde cpu sıcaklığını görebileceğim ekranlı mekanik klavye tavsiyesi verebilir misiniz?
  4. M

Yardım Nedir Bu Başımdaki Felaket

Aynı şeyi ben de yaşıyorum. Hatta daha bir kaç gün önce düşünmüştüm neden oyunlardan eskisi kadar zevk almıyorum diye. Yaş en büyük etken hocam. Konu oyun değilde başka şeyler olduğunda pc başında sıkılmadan oturuyorum. Bu aralar Stabil Difusion’a takılıyorum zaman nasıl geçiyor anlamıyorum...
  5. M

Yardım Yeni PC Topladım Açılmıyor Fanlar Bile Dönmüyor

Uzay montaj da netleşir problem Belki de kasanın power tuşu bozuktur daha önce başıma gelmişti
  6. M

Yardım AMD Ryzen™ 9 7900X Sistem Toplama

Merhaba Evet ekran kartı o işlemci ile çok zayıf kalıyor ama ileride daha güçlü bir 4000 serisi ekran kartı alabilirsiniz 240mm soğutucu ağır yükte o işlemciye yetmeyebilir daha doğrusu yeter ama 360mm ile daha soğuk tutmak isteyebilirsiniz Güle güle kullanın
  7. M

İphone Hk

Ne kadar saçma birşey ya. Bşr dünya para veriyorsun olmayan özelliğe bak 🥴
  8. M

İphone Hk

O şekilde olmuyor işte bırakınca yine en son uygulamanın arkasına gidiyor.
  9. M

İphone Hk

Arkadaşlar selam. İphone da ana ekrandaki uygulama simgelerini nasıl istediğim gibi yerleştiririm bilen var mı? İlk defa ios kullanıyorum ve bu olaya sinir oldum. Simgeler birbiri ardına gelecek şekilde otomatik yerleşiyor. İstediğim simgeyi istediğim yere koyamıyorum.
  10. M

Soru İlk Sahip Olduğunuz Bilgisayar Neydi ?

Celeron 366 MMX 2mb Ekran kartı vardı. :)
  11. M

Türkcell Pasaj Hk.

Arkadaşlar Türkcell Pasaj dan alışveriş yapıp sorun yaşayan var mı? Özellikle Cep telefonu alımı ile ilgili!
  12. M

Format Atarsam Dosyalar Silinir Mi ?

Merhaba, Sadece sistem dosyaları silinir. 'E' dediğiniz disk zaten sistem kurulu olmayan kısım ise eğer zaten oraya hiç dokanmaz. Ama şunu unutmayın. 'E' içinde çalışan program ve uygulamalar varsa çalışmayabilir.
  13. M

Dolar 20.78

Ben imzada yazılı sistemi Mart ayında aldım. Şimdiki fiyatlar ile 20.000tl fark var arada.
  14. M

Dolar 20.78

Bence PC almanın tam zamanı. Sonra hiç alamıcan.
  15. M

Yardım GPU 0 Ve Gpu1 Nedi̇r ?

İşletim sistemi sizden bizden daha fazla düşünüyor merak etmeyin herşeyi olması gerektiği gibi yapıyor. Hiçbir sorun olmaz
Geri