n7cati kullanıcısının son içeriği

1. n7cati

12.500-14.500 TL 15000 TL İş İçin Laptop Önerisi

Bundan daha iyi bu bütçelerde daha iyi bir laptop varmı? 14 inç olması zorunlu , iş için kullanılacak. max bütçe 15k https://ty.gl/dqr20cq45s
  2. n7cati

Yardım Klavyedeki Yazma Problemi

Arkadaşımın klavyesinde durduk yere bir problem çıktı , örneğin a tuşuna basıyor ''a yazıyor , ş tuşuna basınca ş harfini yazıyor oto geri siliniyor vs , bi anda olmuş . Bilgisi olan varmı ? fn+f11 gibi kombinasyonları denedik ama düzelmedi. 1703950022 Bilgisi olan yardımcı olabilir mi lütfen...
  3. n7cati

Yardım Pivot Monitörde Ses Sorunu

Selam arkadaşlar xg249cm modelini kullanıyorum yeni kurdum fakat monitörü sağa ve sola çevirince tak tak diye ses geliyor, normal mi yoksa tam oturtamadım mı?
  4. n7cati

Çözüldü Usb Device Over Current Status Detected Hatası

Sorunu farklı bir forumda çözdüm bu sorunu yaşayanlar için burayada bırakayım çözümü : Sorun kasanın üst tarafındaki usb 3.2 portları ile alakalı , kısadevre yapıyor ve aşırı güç yüklemesi olarak gözüküyor bu yüzden pcye zarar gelmemesi için pc açılmıyor bios kendini korumaya alıyor yani sorun...
  5. n7cati

Hocam kasayı bayağı kurcaladım fakat hiçbir etkisi olmadı ekran kartından bios piline kadar coğu şeyi çıkar tak yaptım
  6. n7cati

Söylediğiniz doğru diye düşünüyorum çünkü çok araştırdım herkes jumperlar ile alakalı olduğunu söylemiş , nasıl çözebilirim? Eğer benim yapabileceğim birşey değilse yarın pc işleriyle uğraşan birisine götüreceğim tabi ücret ödemem gerekicek
  7. n7cati

Selamlar , dosya çıkartmak için yazıcıyı pcye bağladım fakat bir kaç hata verdi çok fazla güç yüklendi vs gibi , bende pcyi yeniden başlattım fakat açılmadı 1 hafta öncede aynısı olmuştu fakat açılmıştı şuanda pcyi açamıyorum alttaki ekran geliyor ve 15 sn sonra kapanıyor , sanırım usbler ile...
  8. n7cati

Yardım Usb Device Over Current Status Detected Hatası

Bilgisi olan yokmu ?
  9. n7cati

Yardım Usb Device Over Current Status Detected Hatası

Selamlar , dosya çıkartmak için yazıcıyı pcye bağladım fakat bir kaç hata verdi çok fazla güç yüklendi vs gibi , bende pcyi yeniden başlattım fakat açılmadı 1 hafta öncede aynısı olmuştu fakat açılmıştı şuanda pcyi açamıyorum alttaki ekran geliyor ve 15 sn sonra kapanıyor , sanırım usbler ile...
  10. n7cati

Steam Hesabım Çalındı

bu bilgilere sadece hesabın ilk sahibi sahip olur çalan kişi bilgileride çalamaz.
  11. n7cati

Soru Diş Teli Taktıracağım Fakat Ölçü Almadılar

Benim bildiğim kadarıyla en son öyleydi dolar yüzünden değişmiş olabilir belki
  12. n7cati

Soru Diş Teli Taktıracağım Fakat Ölçü Almadılar

hocam devlet çok daha ucuz ama bildiğim kadarıyla sıra veriyorlar ve gelmesi çok uzun sürüyormuş 3-8k arası değişiyor galiba.
Geri