olcezefendimis kullanıcısının son içeriği

1. O

Gerekli Bir Yükseltme Mi?

Teşekkürler Hocalarım bence de yükseltmek mantıklı bir girişim olur eski işlemcimi de satarım yine para elde ederim.
  2. O

Gerekli Bir Yükseltme Mi?

Merhabalar hocalarım, işlemcimi Ryzen 5 3500'den Ryzen 5 5600 E yükseltme gibi bir fikrim var zorlama da olsa bütçem var ama biraz kısıtlı gelecekte de fiyatlar ne olur benim bütçe ne olur bilemem. Hızlı olup Ryzen 5 5600 'e yükseltsem mi yoksa çokta gerek yok mu? (Oyun tarzım henüz pek...
  3. O

Öneri Sizce Hangi Sistemi Seçmeliyim?

Kardeşim anakartta 3 pin ya da 4 pin RGB yuvalarını göremedim yani aydınlatma senin için önemliyse tekrar kontrol et
  4. O

Soru 10 Metre Ethernet Kablosu Önerisi

10 metrelik Ugreen kullanıyorum 2 senedir kablo tam da kullandığım değerleri veriyor.
  5. O

Soru Rx6000 Serisinde Hala Yazılım Hataları Var Mı?

Rx6600'ü yaklaşık 1 senedir kullanıyorum Sapphirre 'in yani bir sıkıntı sorun görmedim.
  6. O

B550 Ds3H Rev 1.7 Görüntü Gelmiyor

Hocalarım b550 ds3h rev 1.7 ryzen 5 3000 serisi işlemcileri kullanmak için bios güncellemesi istiyormuş anlaşılan bios'u q flashtan güncelledim sıkıntı kalmadı
  7. O

1713797268 Şöyle bir hata veriyor muhtemelen bios güncellemesi
  8. O

Akşam PC elime ulaştığı zaman PSU dan gelen güç bağlantılarını önce kontrol edeceğim, Displayport ile deneyeceğim, olmazsa ram slotlarını değiştireceğim birer boşluk bırakarak ya da ilk iki slota takarak yine çözülmezse, Bios pilini tak çıkar yapacağım o da olmadı en son Q flash ile bios...
  9. O

Dün gece B450 S2H anakartla tüm fonksiyonları kullandım sorunsuz paketledim gönderdim kasayı köpükleriyle beraber sıkıca sabitledim yolda sallanması mümkünse hiç olmayacak şekilde. Montajı yapan abi hdim kablosunu ekran kartına taktım ama görüntü yok diyor bilgisayar şuan elimde değil ama abi 2...
  10. O

B450m s2h anakarttan B550 ds3h Rev 1.7 anakarta geçtim her şey doğru takıldı açma tuşuna basıyoruz tek 1 sn bip sesi geliyor önceki kartımda olduğu gibi fakat görüntü gelmiyor sizce sorun ne olabilir. İşlemcim: Ryzen 5 3500 Ekran Kartı: Sapphire RX6600 Ram: Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz CL15...
  11. O

B550 Ds3H Rev1.7 Anakart İşlemci Uyumu

Eyvallah hocam hayırlı bayramlar
  12. O

B550 Ds3H Rev1.7 Anakart İşlemci Uyumu

Sisteminde Neoforza 3200 mhz 8x8 Bellek var, rx6600 Ekran Kartı var, Şuan Ryzen 5 3500 işlemcim var bir müddet bu işlemci ile devam edip daha sonra 5600'e yükselteceğim bir sorun çıkar mı?
  13. O

Wifi Hızı Yavaşlıyor

Modemi resetle ve müşteri hizmetleri ile görüş, görüştüğün zaman açıksa güvenli intrernet protokülü kapattır.
  14. O

Yardım CPU Ve GPU Sıcaklığı

Birçok etmen var kasa da hava akışının yeterli olmaması, fanların yanlış yönde takılma vs vs Eğer kasa tarafında her şey yeterli durumdaysa yük altında değilken CPU 40-45 arası normaldir, GPU boştayken 60 dereceye kadar normal AMD ekran kartın varsa en çok ısınan markalardan biri Sapphiere'dir...
  15. O

Kasanın Led’leri Yanıyor Fakat Görüntü Gelmiyor

Displayport kablonun bozulmuş olabilir fotoğrafta ucu eğik gibi başka bir kablo dene
Geri