Onur.k kullanıcısının son içeriği

1. O

Soru Proje Sunum Masamıza Neler Koymalıyız

güzel fikir. benim aklımda isteyen kafasına göre oynar diye gelmişti ama bu daha cezbedici sağolasın kral iyi forumlar
  2. O

Soru Proje Sunum Masamıza Neler Koymalıyız

robotex türkiyeye girişimcilik başlığı adı altında katıldım. yakın zamanda yarışma var ve şu şekilde oluyor. katılan herkese özel bir masa veriliyor projeyi sergileyeceği ve jüriye anlatılacağı bir masa gibi düşünün. burda şöyle bir rekabet var ne kadar çok insanı masa başına toplarsam şansım o...
  3. O

Inno3D Markası Alınır Mı?

https://www.gamegaraj.com/urun/inno3d-geforce-rtx-4070-super-12gb-twin-x2/ bu modeli düşünüyorum
  4. O

Inno3D Markası Alınır Mı?

inno3d markasından bi ekran kartı gözüme çarptı ancak bu markayı ilk defa duyuyorum. köklü bi marka mıdır? güvenilir mi? tavsiye eder misiniz?
  5. O

Fiyat/Performans Ekran Karti Öneri̇si̇

eyvallah iyi forumlar
  6. O

Rtx 4070 superi mi kastediyorsun
  7. O

25.000tl bütçem var. Parasını hak edicek bir ekran kartı arıyorum. genel olarak oyunlarda kullanıcam. güçlü bir ekran kartı öneriniz var mıdır?
  8. O

Msi Optix Mag301Cr2 Önerir Misiniz?

sizce bu model f/p mıdır? önerilere açığım
  9. O

AMD Mi İntel Mi?

yakın zamanda güçlü bir masaüstü toplamayı planlıyorum ve genellikle ağır oyunlar oynayıp yazılımla uğraşıcam. böyle bir sistem için hangi işlemci markasını tercih etmem mantıklı olur?(açıklamasıyla yazarsanız sevinirim)
  10. O

1200-1500 TL Arasında Kulaklık Önerisi Hocam

1200-1500 tl arasında gaming kulaklık arıyorum, rgb olması çok önemli değil ses kalitesi ve mic kalitesi iyi olsun ve kulak üstü kulaklık olsun yeter. var mı bir öneriniz hocalar.
  11. O

Rampage Kb-R210 Vs Gamepower Starscream

Anketi fiyata bakarak değilde daha çok kalite, kullanışlılık, görünüş açısından yorumlayarak anketi yaparsanız sevinirim İyi akşamlar:)
  12. O

Soru Hocam 1200Tl Fiyatım Var Klavye Önerir Misiniz?

1200tl fiyatım var, biraz esneyebilir 1400e kadar.bir klavye almak istiyorum ama piyasa çok fazla klavye var ve çok kararsız kaldım. Klavyede olmasını istediğim özellikler: mekanik (switch rengi çokda önemli değil güzel sesi olsun yeter) Numlock Örgülğ kablo Su geçirmez olursa iyi olur ama...
  13. O

Soru Klavye Konusunda Yardımcı Olur Musunuz

çok teşekkür ederim, iyi akşamlar
  14. O

Soru Klavye Konusunda Yardımcı Olur Musunuz

Bir oyuncu klavyesi alıcam ve 1000tl fiyatım var, biraz araştırdım ve “GamePower Starscream” adlı klavyeyi buldum, hoşuma gitti ancak bir sorum var. 1000tl aralığında alabileceğim en iyi f/p ürünü müdür sizce? Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)
Geri