OnurhanTY kullanıcısının son içeriği

1. O

Soru 4070 Ti Super Ve 7800X3D

Hocam ekran kartından ziyade anakart üzerinde yatırım yapmak bana daha makul geliyor,1-2 sene sonra ekran kartını değiştirip yoluma devam edebilirim, sonuçta işlemci çok iyi bir işlemci, 2K IPS hikayeli oyunlar için bir monitör düşünüyorum... Tavsiyeniz varsa alabilirim, fiyat uçmadan 10-15k...
  2. O

Asus Tuf tercih etmek istiyorum ekran kartını, Palit veya Galax nedense daha ısınamadım oraya
  3. O

Max 10k daha eklenebilir 1713563116 Ram,SSD,Anakart,İşlemci soğutucu,psu gibi değişimler eklemeler neler olmalı...
  4. O

ULTIMA-TUF4070TISUPER / AMD Ryzen 7 7800X3D / ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16GB / 16GB RAM / 1TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR Bu sisteme ne ekleyebiliriz ? Zorunlu değişimler ve olsa daha iyi olur dedikleriniz nedir ?
  5. O

GeForceNow'da İnternet İyi Olmasına Rağmen Kasma Sorunu

Hocam yukarıda yazdım, tekrar yazayım, arkadaş Laptop ile 5GHz full grafik alıyor...
  6. O

GeForceNow'da İnternet İyi Olmasına Rağmen Kasma Sorunu

Merhabalar, GeForce NOW'da internetimin iyi olmasına rağmen kasma problemini 6 aydır aşamadım. 100MB's/0 paket Kaybı/18 ping internetim var. Kasmanın internetsel olmadığını anlayabiliyorum, çünkü arkadaş 5GHz ile laptoptan bağlanıyor onda sıfır kasma var. Ben Ethernet ile masaüstünde...
  7. O

İlk Kesişte Trip

GeforceNow ile sorunum vardı onun için konu açacaktım konuyu hortlatıyorsunuz :D
Geri