Orka kullanıcısının son içeriği

1. Orka

Öneri Yazılım Için Klavye Önerisi Haziran 2023

rica ederim dediğim gibi son karar sizin
  2. Orka

Soru Kasa Fanları

hangi sys baplantılarına bağlı olduğunu öğrenebilirmisiniz bios ta ki ayarda sys kısımlarına sys çıkışlarına tek tek bakmanız lazım detayları görmek için
  3. Orka

Soru Kasa Fanları

cooler masterin sıvı soğutucusu vardı bende fanları üst kısıma takılıyken resmen masam titriyordu fanların devri yükselince soğutma bloğunu ön kısma koyunca da bu defa sürtme sesi geliyordu sonra iade ettim komple sistemi. fanların hepsi sorunlumu bilmem ama msi nin yazılımından devirlerini...
  4. Orka

Soru Kasa Fanları

sıvı soğutma için yazmış onu eğer kasa fanları cooler master ise cooler master fanlarında bende sorun yaşamıştım o konuda deneyimimi paylaşmak için sordum
  5. Orka

Soru Kasa Fanları

fanlarınızın markası nedir ?
  6. Orka

Soru Windows10 Uefi

bios konusu biraz karışık ya hocam bi kesim güncel tutmayı öneriyor bi kesim yeni versiyonlar bazen sorunlu olabiliyor vs diyorlar size kalmış ama benim fikrim güncel olması yönünde ki bende öyle yaptım kendi pc im de. ama bios güncellenirken elektirik kesintisi yada pc nin gücünün kesilmesi...
  7. Orka

k380 hakkında bir şey bilmiyorum ama staj yaptığım ofiste(bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim) herkeste k580 var ve memnunlar açıkçası staj ücreti yatınca bende kendime alacağım. yinede nihai karar sizin tabi.
  8. Orka

Soru Windows10 Uefi

merhabalar bu video size yardımcı olacaktır
  9. Orka

Soru Bu Monitör Alınabilir Mi Sizce ?

fiyat konusunda bende tereddüte kaldım açıkçası
  10. Orka

evet üstündeki tuşlarla kolayca cihazlar arsı geçiş yapabiliyorssunuz biraz pahalı evet fakat bence parasının hakkını veriyor
  11. Orka

neden hocam açıklarmısınız ?
  12. Orka

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-logitech-k580-slim-kablosuz-bluetooth-q-fiyati,1331320857.html bence aradığın klavye bu
  13. Orka

merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler 2k bir monitör almak istiyorum bütçem çok fazla degil 6k civarı araştırma yaparken bu monitörü buldum daha önce görmediğim bi marka yada gözüme çarpmadı hiç sizce alınır mı ? kullanan arkadaşlar varsa deneyimini paylaşabilir mi ? Teşekkürler şimdiden. :)...
  14. Orka

Öneri Exvega !!! Ben Yandim Si̇z Yanmayin!!

1685830616 Hakem heyetine başvuru yaptım zaten ama bi sonuç yok ordan bi ilerleme de görünmüyor kontrol ettiğimde 1685830667 teşekkür ederim. uyarınız içinde ayrıca teşekkür ederim. sizce tüketici mahkemesine de başvurmalımıyım ?
  15. Orka

Öneri Exvega !!! Ben Yandim Si̇z Yanmayin!!

Herkese merhaba arkadaşlar ben bir haya yapıp ExVega denilen illet yerden bir koltuk aldım sonra koltukta oturup kalkarken gıcırdmalar geliyordu aynı gün yazdım bunu ExVega ya yazdım ve birde mekanizma değişikliği talep ettim bir kaç gün sonra dönüş yapıldı bana ve ücreti karşılığında bana...
Geri