ozkanfe kullanıcısının son içeriği

1. O

Tek ve Çift M2 SSD

İki şekilde de kullandım arada bir fark hissetmedim. Şuan 2.seçenekteki gibi kullanıyorum.1.ssd 512gb windows ve temel pc programları kurulu. 2.ssd 2tb steam oyun vs yüklü.Saat gibi tiktaktiktak. İlk seçenekte de herhangi bir sorun yaşamazsın tabiki.Bütçene ve kafana hangisi yatıyorsa o şekilde yap.
  2. O

Msi Ch120x koltuk sorunu

Selam arkadaşlar başlıkta belirttiğim oyuncu koltuğunu 1.5 yıldır kullanmaktayım.Geçenlerde arka taraftan bakınca fotoğraftaki gibi bir demir parçası çıktığını gördüm.Elimle yoklayınca kaynak yerinden koptuğunu anladım.Ne zaman olduğunu farketmedim misafir çocuğu da yapmış olabilir. Ben...
  3. O

PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

Öncelikle emekleriniz için teşekkürler.İhtiyacım yok fakat fikir belirtmek isterim ki. 11600k-12600k ile 3060ti-3070-3070ti güzel bir üst seviye kombinasyonu olurdu.Daha da üstünün hitap edecegi kesim az olur diye düşünüyorum.Fiyat olarak da 15-18K tadından yenmez.
  4. O

Ekran kartı ve HDD fiyat düşüşleri

Arkadaşlar merhaba bu konuyla ilgili 2.bilgilendirme postum.Malum kripto paralardaki sert düşüş sebebiyle 2.el ekran kartı ve depolama donanım fiyatları hızla düşüyor. Dip fiyatlarda hdd ve ssdler görüyoruz.Bilmeyen varsa bunun da sebebi Chiacoin.Depolama diskleriyle farming yapılıyordu.Ben...
  5. O

AMD Ryzen 5 5600x vs Intel i5-12600

https://www.itopya.com/corsair-lga1700-retrofit-kit_u16426 Bu kitle kullanılabiliyor diye biliyorum ama almadan önce araştırın yine de.
  6. O

Ekran Kartı Çöplüğü

İlan benim degil yanlış anlaşılmasın an itibariyle kart fiyatlarının düşme şekli
  7. O

Ekran Kartı Çöplüğü

8. O

Ekran Kartı Çöplüğü

Hocam elektrik parasını çıkarmıyor yani zarar ediyorsa niye kazılsın ki.Bu zararına kazarımcıların mantığını çözemedim :).Git elektrik parasına eth al o zaman. Neyse sen kazmaya devam et bu sırada eth ve kartının fiyatı düşüyor zaten çıkarırsın elbet :D.
  9. O

Ekran Kartı Çöplüğü

Farklı bir bakış açısı ama bu işi doların tek başına kurtarabilecegini düşünmüyorum tabi türkiyede her sabah yeni bir sürprizle uyanabiliyoruz ama son birkaç aydır gidişat aşağı yönde ilerliyor.2.el piyasasını şuan dolar belirleyemeyecek sadece eth belirleyecek çünkü haddinden fazla kart var...
  10. O

Ekran Kartı Çöplüğü

Herkese merhaba, Malum Etherium'daki düşüşten dolayı içine girdiğimiz durum. Şuan eth 1210 dolar seviyesinde yani çalışan kart masrafını çıkaramaz seviyede. Şimdi sıra biz oyunculara geldi sıra. Arkadaşlar ucuza buldum diye panikle kart almaya kalkmayın. Piyasa çok hızlı bir şekilde düşüyor ve...
  11. O

i9 10900K vs i7 11700K sizce hangisi?

Corsair h100i var.H150iye geçecegim 360mm.
  12. O

12700 degil hocam 11700k vs 10900k.Yanlış anlaşılma oldu galiba.
  13. O

Yok uzun süre götürecegini düşünüyorum.2sini de aynı fiyata tr garantili ve faturalı buldum. 5250TL.Fiyat kullanım durumu aynı ve performans birbirine yakın olunca kararsız kaldım açıkçası.
  14. O

Merhaba elimde i5 10600k islemci var apu kullaniyorum kart arayisim var. Oncelikle islemcimi yükseltmek istiyorum.Sorum çok basit aslında 2 işlemci arasında kaldım. 10900K mı yoksa 11700K mı? İnceleme videolarına baktım birbirine çok yakın ama artılar ve eksileri var. İnceleyen kişiden mi...
  15. O

Çözüldü Bebek Kamerası Tavsiyesi Hk.

Öncelikle çok teşekkürler çok faydalı ve güzel bir inceleme olmuş emeginize sağlık. Ben de böyle birşey arayışındaydım.Acaba bunun yerine şunu alsa mıydım dediginiz bir model var mı yoksa tamam iyiki bunu aldım mı dediniz?
Geri