panorama1649 kullanıcısının son içeriği

1. panorama1649

Corsair Cx650F Montaj Yönü

İyi forumlar, Corsair CX650f RGB PSU'yu Dark Guardian Pro kasa ile kullanıyorum. PSU'nun fanı kasa içine bakacak şekilde montaj yapılırsa soğutma anlamında problem oluşur mu? Kasa PSU bölümünün altında toz filtresi, üst kısmında da ızgara delikleri var. Amacım PSU'nun RGB'sinden faydalanmak.
  2. panorama1649

Ddr5 Ankart Önerisi

Oyuna çok katkısı olmadığını biliyorum, ben kasa içi estetik görüntüsü güzel olsun ( ATX kasaya ATX anakart kullanmak için), kasa fanları ve daha sonra alacağım sıvı soğutma ve diğer fan rgb kablolarını anakarta bağlamak zorundayım çünkü anakartımda ARGB soket yok. Ardından Ram ve işlemciyi de...
  3. panorama1649

Ddr5 Ankart Önerisi

Üstteki önerilen üründen eksikliği var mı acaba? 1706793481 İleride işlemciyi de değiştirmeyi düşünüyorum, hatta kademeli olarak tüm parçaları upgrade yapacağım.
  4. panorama1649

Ddr5 Ankart Önerisi

Bu kategoride birçok model mevcut, uyumsuzluk yaşamamak için sadece alacağım anakartın LGA1700 destekli olmasına dikkat etsem yeterli değil mi? Bir de Marka ve model olarak alınır veya alınmaz diyebileceğiniz ürünler var mı?
  5. panorama1649

Ddr5 Ankart Önerisi

Herkese iyi forumlar. DDR5 anakarta geçmek istiyorum, kullandığım diğer parçalarla uyumlu çalışabilecek, beyaz renkte VRM soğutma blokları olan, 7.5k-10k arasında, ARGB soketleri olan intel yonga ATX anakart önerir misiniz?
  6. panorama1649

Öneri Kasa Önerisi

Saolasın, acele ettim, biraz pişmanlık hissi oluştu ama yapacak birşey yok.
  7. panorama1649

Öneri Kasa Önerisi

Dark Guardian Pro aldım hocam, yinede önerin için teşekkür ederim. 🙂
  8. panorama1649

Işlemci Stok Fanı Devir Hızı

iyi forumlar, intel işlemci stok fanı çıkarılıp tekrar taktıktan sonra fan sürekli son hızda dönmeye başladı, bunu nasıl çözebilirim?
  9. panorama1649

Dark Guardian Pro Fan Bağlantısı

En sağdakinin 3pin ARGB ucu olduğunu biliyorum ama sanırım boşta kalacak, zira anakartımda 3pin ARGB soketim yok. Diğer iki kablo ucu hakkında hiçbir fikrim yok. Üç kablo da kontrolcünün "Data" girişinden geliyor.
  10. panorama1649

Dark Guardian Pro Fan Bağlantısı

İyi akşamlar herkese, Dark Guardian Pro ARGB kasa aldım, ancak kontrolcüden çıkan üç kablodan hangisini nereye takacağımı bilmiyorum, bilgisi olan yardım edebilir mi?
  11. panorama1649

Öneri Kasa Önerisi

tamam teşekkürler, Zoko Amiral DK31 modeli bundan daha mı kötü bir ürün?
  12. panorama1649

Öneri Kasa Önerisi

yani anakarttaki rgb soketine bağlama gibi zorunluluğu olmadan rgb modları kumanda ile kontrol edebilirim, doğru mu? İkinci soru olarak ise üstte 240mm sıvı soğutma yeterli midir yoksa en 360mm mi olması gerek?
  13. panorama1649

Öneri Kasa Önerisi

ARGB girişi olmayan anakart kullanıyorum, kasa üzerinden rgb kontrol ediliyor mu? Bir de sıvı soğutma desteği kaç mm?
  14. panorama1649

Öneri Kasa Önerisi

İyi sosyaller. Kullandığım Dark Raider kasa yerine başka bir kasaya geçeceğim, 2500tl yi geçmeyen kasa önerilerinizi bekliyorum. ''Aklımda Zoko Amiral DK31 Beyaz (%90 bunu almaya niyetliyim) '' ve ''MSI Mag Force 100M'' var.
  15. panorama1649

PC Açılışta Gelen Ses

Çıkarsak bir türlü, çıkarmasak bir türlü. Olayı anladım, saolasın.
Geri