qwertyklave kullanıcısının son içeriği

1. Q

Chatgpt Veya Gemini Api Ile Sesli Asistan

Herkese iyi forumlar. Chatgpt veya gemini gibi yapay zekaların api lerini kullanarak, elimizde var olan bir ses klon dosyasını da kullanarak kendi istediğimiz seste bir "sesli yapay zeka" oluşturabilir miyiz? Hatta bir adım öteye giderek yapay zekayı prompt girerek nasıl konuşması gerektiği ile...
  2. Q

Soru Bu Ürünün Baskısını Nasıl Bulurum

Evet ama piyasada hep benim attığım baskı var benimde o hoşuma gitti çünkü yuvarlak olduğu için baskısı daha rahat, ondan dolayı trendyol linkindeki görsel lazım nasıl elde edebilirim onu
  3. Q

Soru Bu Ürünün Baskısını Nasıl Bulurum

Linkteki ürünün tasarım olarak görselini nasıl bulurum hangi sitelerden bulabilirim. Bunu buldum ama tam görsel ile aynı değil, tam aynısını veya benzerlerini bulabileceğim siteler mevcut mu ?
  4. Q

Yardım Ses Yükseltme Problemi̇

Anakartın bios pilini çıkartsam işlemcim ryzen 5 5600 tekrardan anakarta güncelleme atmam gerekicek vs. çok uzun iş o yüzden denemedim, masaüstünde vlc de felanda yapıyor tarayıcı ile alakalı bir problem değil. Şu şekilde daha iyi anlaşılır belki
  5. Q

Evet, hem farklı klavye mouse ile denedim hem imleci ses yükseltme yerinin başına getiriyorum mesela klavye ve mouseyi söküyorum kendi kendine artmaya devam ediyor.
  6. Q

Konu güncel 1675280271 Farklı klavye ve mouse ile denendi, sorun hala devam ediyor, sağa doğru kayabilen her şey sağa gidiyor bunun sebebi nedir?
  7. Q

Bilgisayarımda kendi kendine ses yükseltme sorunu var bunu bu tarz çubuk olan her yerde yapıyor. Kendi kendine artırıyor videodaki gibi, ayrıca bunu bazı video programlarında da (VLC) ileri sarıyor bu şekilde hızlı hızlı. Mouse topum bozuk değil, sayfalar yukarı aşağı gayet normal çıkıyor mouse...
  8. Q

Stres Testinde Görüntü Gidiyor

Teşekkür ederim hocam, deneyeceğim.
  9. Q

Sorun hakkında fikri olan varsa, yazarsa sevinirim konu güncel.
  10. Q

Soru Kilo Verenlere Bir Şey Sorabilir Miyim ?

Onun hiçbir faydası olmaz hocam, kötü bir görüntü olmaz kardiyo ve bisiklete devam tebrik ederim. Dilerseniz 90 kilolara düştükten sonra fitness yapabilirsiniz ufaktan. Zaten 1-2 ay fitness yapsan düzenli vücudun ufaktan şekillenir.
  11. Q

Konu hala aktif.
  12. Q

Herkese selamlar. Bilgisayarımı toplayalı 2 hafta civarı oldu, ekran kartım ve kasam eski bilgisayarımdan kalma. Bilgisayarımda bir problem mevcut ancak nedendir anlayamadım. Normal bir şekilde kullanımda hiçbir problem yaşamıyorum. Ancak kasayı çok hafif hareket ettirsem veya ayağımla çok...
  13. Q

Valorant FPS Sorunu

Bununla alakalı yama mı ?
Geri