RedComandante kullanıcısının son içeriği

1. RedComandante

Yardım Baldur's Gate 3 Üstatları Yardım Edin

Görev penceresinde sahili araştır altında da müziği araştır yazıyor, harpileri öldürdüm lootladım harpi yuvasını da lootladım ama görev ilerlemiyor. Çürüyük ile alakalı böyle bir konu var bu hatanın aynısın yaşıyorum...
  2. RedComandante

Yardım Baldur's Gate 3 Üstatları Yardım Edin

Oyunda yeniyim ve bu oynadığım ilk rol yapma oyunum, sorunum şu ki 2 görevim buglanmış durumda ve 4 Level'da kaldım. Oyun dosyalarını doğruladım ama herhangi bir sorun çıkmadı. Buga giren 1. görev sahili araştır (müziği araştır) bütün harpileri öldürdüm, görevi göstermeye devam ediyor. Maalesef...
  3. RedComandante

Öneri 1.500 TL Kulaklık Önerisi

Kurduğun cümleden hiç bir şey anlamadım
  4. RedComandante

Öneri için sağolun ama mikrofon kalitesini beğenmedim izlediğim bir videoda 6 ay sonra kulaklıktaki ayarlanabilir demir kısmında sorun oluşmuş. Kendim son olarak bunu buldum 1 saat içinde başka öneriler gelmezse alacağım...
  5. RedComandante

Yok mu bir önerisi olan ? Benim bulabildiklerim: 1) https://www.amazon.com.tr/SteelSeries-Arctis-Prime-Gaming-Kulakl%C4%B1k/dp/B094B2VT1H/ref=sr_1_6?keywords=oyuncu%2Bkulakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1&qid=1688497838&sr=8-6&th=1 2)...
  6. RedComandante

2 Sene önce Asus'un TUF H5 Lite modelini almıştım bir kaç ay önce fotoğrafta numaralandırdığım 1 ve 2 kısımları kendiliğinden kırılıp yerinden çıktı, bugün de 3 numaralı yerden kulaklığı elime almam ile elimden ayrılması bir oldu. Ben böyle malzeme kalitesi rezalet bir kulaklık daha görmedim...
  7. RedComandante

Forza Horizon 5 Dokular Bozuk

İlk çıktığı zaman oynamıştım GamePass üzeridnen hiç bir sorun yoktu. Oyun ile alakalı bir durummuş, çok istiyordum oynamayı ama oynatmamak için elinden geleni yaptı oyun. Sildim kurtuldum :)
  8. RedComandante

Forza Horizon 5 Dokular Bozuk

Dostlar resimde gördüğünüz gibi dokular aynı bu şekilde maks grafik ayarlarında oynuyorum, araştırdığım kadarı ile oyunla alakalı bir durummuş. Forza 5 oynayan arkadaşlar sizde böyle bir sorun var mı ?
  9. RedComandante

Sistem Açıldıktan Hemen Sonra Mavi Ekran Ve Kapanıp Açılma

Merhabalar, Dün akşam pc açılır açılmaz 'video internal scheduler error' mavi ekran hatası geldi, hatadan sonra sistemi yeniden başlattı. Yeniden başlattıktan hemen sonra pc tamamen kapandı ve tekrar yeniden başlattı. Windows yüklenmeden hemen bios ekranına girdim ve her şeyi default...
  10. RedComandante

15-20 Bin TL Hazır Sistem Önerisi (Mayıs 2022)

Tamamen oyun amaçlı, hazır veya toplama fark etmez en fazla 20 bin TL. Yarın kesin alınacak eğer varsa daha düzgün bir sistem değiştirme kararı alırız.
  11. RedComandante

Eklemeyi unuttum RTX şart değil, 6600 veya 6700 XT'de olabilir.
  12. RedComandante

Merhabalar. Sistem özellikleri ekran kartı en düşük 3060 veya 3060 Ti, işlemci olarak 5600 veya 5600X bakıyoruz. Şimdiden teşekkürler.
Geri