Reignover kullanıcısının son içeriği

1. Reignover

Çözüldü Vento vg10f Kasaya SSD Montaj

Evet ben de farkettim, neyse yine de ssdyi iade ettim çok sağolun bütün yardımlarınız için @ugur.gozaydin
  2. Reignover

@ugur.gozaydin gaming gen müşteri hizmetleri h610mk anakartda 2.5 sata SSD desteği olmadığını söyledi, sanırım iade edeceğim ssdmi
  3. Reignover

Müşteri hizmetlerini bir arayayim en iyisi
  4. Reignover

Burası PSU 'nun onu yukarda attığım yer ve burada HDD yazıyor, sanırım arka tarafta ek bir yer yok kablolarin geçtiği boru dışında, buraya ssdyi monte edebilir miyim
  5. Reignover

Evet burada braket var, ssdyi buraya tutturacağım kablo girişleri de kasanin iç tarafına doğru bakacak değil mi asılı vidalı bir şekilde duracak sanırım
  6. Reignover

evet orada en üstte 2 slot boş ancak herhangi tutacak vs, yok, buna benzer bir montaj videosu varsa atabilir msiniz rica etsem?
  7. Reignover

Merhabalar, Vento vg10f kasalı gt2 sisteme sata 2.5 SSD takmak istiyorum ancak internette pek yardımcı olan bir kaynak bulamadım, kasanın iç dizaynı da alışık olmadığım biçimde, yardım edebilir misiniz ben nasıl ssdmi monteleyebilirim, ssdyi nereye koyabilirim?
  8. Reignover

Gaminggentr Havaleyi Haftasonu Nasıl Yapacağım

Merhaba, Yeni bir sistem aldım gaminggentr'den havale ile ödeme yöntemini seçtim ancak banka hesapları benim banka hesabımla uyuşmuyor, ödemenin gün içinde tamamlanması gerek fakat ancak fast ile parayı bugün içerisinde gönderebilirim, daha önce bu durumu yaşamış olan var mı? fast ile...
  9. Reignover

Fırsat DA GT-2 Sistem 9.999₺

peki siz benim yerimde olsaydınız bu pcyi alır mıydınız, arada kaldım açıkçası bir yandan nvidia fiyat keseceğini açıkladı daha iyi sistemler gelir diye bekliyorum bir yandna dolar problemi var
  10. Reignover

Fırsat DA GT-2 Sistem 9.999₺

hocam çok arada kaldım 2sinden birini seçmem gerek genelde valorant lol tarzı oyunlar oynayacağım arada bir belki sistemi zorlarım sence hangisini alayım?
  11. Reignover

Fiyat/Performans Orta Düzey Sistem Yaz Bitmeden Gelir Mi?

ağustos sonuna doğru gelebilr ama yazın çok fazla sistem çıkar takipte kalın
  12. Reignover

Fiyat/Performans Klavye ve Mouse Önerisi

ben rival3 almıştım sonrasında deathadder v2 mini alsa mıydım diye düşündüm deathadderv2 mini gayet güzel ama klavye önerisi yapmayayım pek bilgim yok
  13. Reignover

Çözüldü Rx 6400 vs Quadro t400

Rx 6400 unreal engine'de dediğiniz gibi quadrodan geri kalaiblir ama genele bakcak olursak rx6400 seçerdim
Geri