rkarayel kullanıcısının son içeriği

1. rkarayel

Fan Sorunu

Sevindim hocam, kendiniz yapmayı da düşünürseniz görsel iletebilirsiniz buraya elden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız
  2. rkarayel

12.000-13.000TL Sistem Öneri (17 Ağustos 2022)

Novanin stok bitmiş ise çok fazla seçenek kalmıyor hocam, bütçe artabilir derseniz hocamın sistemi haftasonu çıkacak bekleyebilirsiniz. Beklemek istemezseniz souldash tercih edilebilir
  3. rkarayel

Bilgisayar Toplama [ Sıfırdan ]

Hazır bütçe varken 650 yerine daha yüksek bir PSU eklesek daha iyi olur, kaliteli bir 650 bu sistemi kurtarır ama yüksek almakta fayda var hocam
  4. rkarayel

Bilgisayar Toplama [ Sıfırdan ]

Özel bir sebebi yoksa aslında ryzen 5 serisi de işinizi görebilirdi, thermaltake ramler hakkında fikrim yok. Edit: performax kasadan bence uzak durun hocam alternatif öneri yapabiliriz
  5. rkarayel

27” Curved Monitör Tavsiye (17 Ağustos 2022)

Grafik işin içine girerse bende kesinlikle önermem flat ekrana aktarım yapılınca senkronizasyon saglanamiyor, ama sadece oyun için keyifli bir deneyim sunuyor tercih edilebilir
  6. rkarayel

Hangi B550 Anakart'ı Tercih Etmeliyim?

Hangimiz internet düzeldiğinde kevgire dönmedi be hocam yeri geldi afk kaldık ölü olarak bile devam ettik :D
  7. rkarayel

Hele LoL oynarken skill atiyordum 2 yıl sonra gidiyordu harbiden ping herşey ya kötü internette ancak offline sarıyor :)
  8. rkarayel

27” Curved Monitör Tavsiye (17 Ağustos 2022)

Va da çok kötü bir panel değil hocam, TN için deseniz katilirdim ama curved isteniyorsa bence alınabilir. Kalite olarak çok sorun olacağını düşünmüyorum
  9. rkarayel

Doğrudur hocam da enteresan ben wifi için sınırlama yoktur diye tahmin etmiştim yanıldım demekki
  10. rkarayel

SSD Alcam Öneriler (500gb)

İlaveten marka olarak Pny ve Samsung da tercih edebilirsiniz hocam sorun çıkarmazlar
  11. rkarayel

Biraz Acil Laptop Önerisi (17 Ağustos 2022)

Atılan Acer nitro modeli iyidir, Uğur hocamı da tavsiye ederken görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam, değerlendirebilirsiniz
  12. rkarayel

Ekran Kartım %95 Kullanımda Oluyor Sebebi Nedir?

Değerlerde bir sorun göremedim hocam zaten FPS kısıtlama yapmıyorsanız ekran kartı tam yükte çalışacaktır bu olması gereken senaryo
  13. rkarayel

SSD Alcam Öneriler (500gb)

Xpg a data, WD, Kingston tercih edebilirsiniz hocam, araştırma aşamasında iseniz okuma yazma hızlarına da dikkat etmenizi tavsiye ederim. İçinize sinmeyen ürün olursa iletin bakalım
  14. rkarayel

Ekran Kartım Kaç Hz Destekliyor?

Yok hocam, siz oyunda sabitlemediginiz sürece bir kısıtlama olmaz sorunsuz kullanabilirsiniz
  15. rkarayel

Ekran Kartım Kaç Hz Destekliyor?

Kart oyunda 240 FPS verdiigi sürece alacaksınız hocam, vermezse de monitör senkronizasyonu sağlar zaten