samed_babur kullanıcısının son içeriği

1. samed_babur

Havit Gamenote Fuxi-H3 Alınır Mı

https://www.hepsiburada.com/havit-gamenote-fuxi-h3-gaming-oyuncu-mikrofonlu-kulakligi-7-1-4-modlu-bt-2-4ghz-type-c-3-5mm-p-HBCV00004UC9X1?magaza=Socratech kulaklık bu alacaktım ama yorumları pek iyi değil incelemelerine baktım herkes öve öve bitiremiyor çok kararsızım
  2. samed_babur

Obs Chat Ekleme

Biraz araştırdım yabancı kanallardan yapan var eksiksiz bir şekilde yapıyorum ancak olmuyor burda da bilen vardır illaki
  3. samed_babur

Obs Chat Ekleme

Dostlar, ben twitch de kendi halimde yayın yapmak istiyorum steamlabs'den twitch overlay kodunu aldım obs ekledim izleyiciler görebiliyor ondan yana sorunum yok ancak 2. monitörüm olmadığı ve tablet telefon vs. kullanmadığım için size soruyorum chati ben nasıl okuya bilirim ?
  4. samed_babur

26.000-30.000 TL Hazır Sistem Önerisi

hocam en fazla 28.000
  5. samed_babur

26.000-30.000 TL Hazır Sistem Önerisi

Bütçem 25.000-27500 arası önerilerinizi bu sitelerden yaparsanız sevinirim (itopya, vatan bilgisayar, gaminggntr).
  6. samed_babur

Aci̇l Termal Macun Öneri̇si̇

Hocam, Teknobiyotik güvenilir mi sınıtı çıkmaz demi ?
  7. samed_babur

Aci̇l Termal Macun Öneri̇si̇

hocam max 350tl bütcem var termal macun öneriniz var mı ve nerden almalıyım sahte olmaması için fln işlemcim: İ3-12100F
  8. samed_babur

Son Harfi Ile Bir Oyun Yazın

Red Dead Redemption2
  9. samed_babur

İşlemci Hava Soğutucu Önerileri

Bütcem en fazla 700tl önerilerinizi bekliyorum teşşekkür ederim işlemcim İntel Core İ3 12100F
  10. samed_babur

PC Için Oyun Kolu Önerisi

https://www.trendyol.com/oem/xbox-360-kablolu-oyun-kolu-pc-ve-xbox-360-uyumlu-siyah-p-41708327?boutiqueId=61&merchantId=531655&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true&srsltid=AfmBOooqfO4kNzB4acDHKjdBYrtfCWhE0MpFrCXFiOQDMm6uDKylakjIzQk benim bulduğum kol bu sizin önerilerinizi de...
  11. samed_babur

Beşiktaş - Galatasaray Derbisi Sizce Kim Kazanır ?

hocam gs nın kazanması ıcın abuyu tutsa yeter gs alır net
  12. samed_babur

Yardım Armory Crate Argb Renkler Nasıl Yaparım

hocam anakartın desteklemiyor olabilir.
  13. samed_babur

Yardım God Of War Çökme Yardımı

bende oyunu steam uzerınden yuklemıştım yavaş bı ınternetım oldugundan cok yavas ınıodu steamı ac kapa yaptım %96 fln dı cok surmeden tekrar acınca %100 oldu cok takmadım girdim oyuna (ilk girişim) bı 30 dk oynadıktan sonra ben de de coktu dosyaları denetleyınce %3 luk kısmı tekrar yukledı bı...
  14. samed_babur

Kulaklık Driver Sorunu

kullandığım kulaklık polo smart hellfıre ılk aldıgım zaman assagıdakı vıdeodan lınk almıstım aradan 7 , 8 ay gecınce pc yi sıfırladım sonra tekrar yuklemek isteyınce lınk bulamadım onceden ındırdıgım lınk bu ama suan kullanılmıyor bır onerınız var mı https://www.polosmart.com/sssaudio
  15. samed_babur

İşlemcim Çok Isınıyor Ne Yapmalıyım

hocam musait oldugun bir zaman link atabilirmisin
Geri