Selçuk duraklar kullanıcısının son içeriği

1. S

Bilgisayarı 4-5 Saat Kullandıktan Sonra Internet Hızım Düşüyor Yardim!!

@Arthur Morgan @Sahuraka hocam bilginiz var ise yardımcı olabilirmisiniz.
  2. S

Bilgisayarı 4-5 Saat Kullandıktan Sonra Internet Hızım Düşüyor Yardim!!

Arkadaşlar bilgisayarım Asus Ac58 Wifi adaptörü ile bağlı normalde performansından memnunum 1.5 yıldır kullanıyorum ama son 1 haftadan beri 4-5 saat bilgisayarda takıldıktan sonra internet hızım 0.8 veya 1 mbps ye kadar düşüyor bilgisayar resetledikten sonra düzeliyor anca internet hızım düştügü...
  3. S

Sistemim Masaüstündeyken Donuyor Yardımm!!

teşekkürler hocam denicem bunu
  4. S

Sistemim Masaüstündeyken Donuyor Yardımm!!

Arkadaşlar bir hafta önce instagramda gördüğüm videoda bilgisayarda gereksiz olan güncelleştirmeleri temizle ile ilgili bir video gördüm cmd dosyasına dism/ Online /Cleanup-Image / ve StartcomponentCleanup yazdım işlem bitti ve bu olaydan sonra bilgisayarım sebepsiz yere masaüstünde donuyor...
  5. S

3080 10 Gb`dan 4080 16 GB Geçmek Mantıklı Mı ?

hocam biliyorum konu farklı ama bir konu actım cevap veren olmadı i5 skylake 6600 k için ucuz m2 destekli bir anakart arıyorum ama hangi anakart destekliyor bulamıyorum yardımcı olurmusun
  6. S

Öneri Sistemime Uygun Anakart Önerisi

@OceanLaB @Çağdaş Işık Arkadaşlar sizi etiketlemekten başka çarem kalmadı bilginiz varsa lütfen yardım edin anakart işini bayramdan önce halletmem gerekiyor.
  7. S

Onlar biraz daha pahalı model anakartlar ben ucuzunu arıyorum da 😂
  8. S

Arkadaşlar anakartımda arıza var işlemcim 0.8 ghz in üzerine cıkamıyor anca programla normal hızına çevirebiliyorum şu anki anakartım msi z170 a gaming m5 işlemcim intel skylake 6600 k ekran kartım da Amd Rx480 8 Gb bu sisteme uygun bir M2 ssd takabileceğim anakart arıyorum internetten b365...
  9. S

Format Attıktan Sonra Wifi Ile Bağlanamıyorum

güncelleştirme yüklerkende hata alıyorum win 10 dan geçmeye çalışıyorum 8.1 e bu kadar hata almak cok saçma geliyor
  10. S

Format Attıktan Sonra Wifi Ile Bağlanamıyorum

Arkadaşlar packard bell n15w4 laptopum çok kastığı için win10 dan win8.1 formatladım ama format sonucu wifi ile bağlanamıyorum alt taraftaki sekmelerde wifi bağlantı sekmesi yok oldu aygıt yöneticisinden de bakıyorum yüklü bir wifi aygıtı bulamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim
  11. S

Sizce hangi ssdyi almalıyım ?

@Çağdaş Işık hocam bu gece 3 seçenekteki ssden birini alıcam da yardım edebilirmisiniz crucial p3 e daha yakınım ama veri yazma garantisi james donkeyden baya düşük gözüküyor baktıgımda james donkeyin verilerini cidden karşılarmı bilmiyorum ama yardımcı olabilirseniz sevinirim 1669668918...
  12. S

Sizce hangi ssdyi almalıyım ?

Arkadaşlar bilgisayarım için ikinci bir ssd almak istiyorum sadece bazı şeyleri depolamak için ek yer olsun diye indirimlerde şu ürünleri buldum sizce hangisi daha iyi yardımcı olurmusunuz. Ssdlerin karşılaştırma linki...
  13. S

Win 11 Güvenlik duvarı kapatamıyorum

Arkadaşlar win 11 de güvenlik duvarını temelli kapatma imkanı var mı tüm herşeyi denedim kapatıyorum bilgisayarı resetledikten sonra gene kendiliğinden açılıyor kullanmakta olduğum programların crack dosyalarını siliyor sürekli yöntemini bilen varsa yardım etsin lütfen.
  14. S

Gta vice city türk versiyonunu nerde bulabilirim?

gta vice citynin modunu ayrı buldum ama oyunun orjinal dosyasını bulamıyorum
  15. S

Gta vice city türk versiyonunu nerde bulabilirim?

linkleri hep kırık hocam modu buldum ama gta vice city linkleri hep bozuk
Geri