semih2_S kullanıcısının son içeriği

1. S

Asus Armoury Crate Güncelleme Sonrası Sistem Açılmadı.

Arkadaşlar merhaba, Armoury Crate'i güncelledim, yeniden başlatılması gerekiyor dedi ve başlattım. Fakat sistemi açarken Q-CODE 53 hatası verdi sistem ve oled ekranda DETECT MEMORY hatası verdi. Daha sonra sistemi manuel olarak kapadım ve tekrar açtım, bu sefer açıldı fakat ram frekanslarım...
  2. S

Kaspersky Antivirüs

Evet tüm hesaplarımda var 1693765693 Kaspersky ile tam tarama yaptım hocam. Çalınan hesabım, Steam hesabıydı ve yan hesap olduğundan pek ilgilenmemiştim. İnterneti kesmedim fakat Kaspersky plus üyeliğim olduğundan ağ saldırılarının olup olmadığını kontrol ettim 1693765773 Adobe dosyalarını tek...
  3. S

Kaspersky Antivirüs

Arkadaşlar merhaba, bundan 1 hafta önce bir hesap çalıntısı ile karşılaşmıştım. Hesabımı geri aldım Steam'e kayıtlı mail hesabı bile değiştirdiler. Kaspersky Plus ile tarama yaptım herhangi bir sorun bulmadı. Have i been pwed? Sitesinden maillerimi kontrol ettirdim ayrıyeten Kaspersky ile de...
  4. S

Ram Kullanımı

Razer yazılımı,steam,ea falan kullanıyor onun harici görmedim. Endişelenmeme gerek yok değil mi?
  5. S

Ram Kullanımı

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımda kaspersky,steam,ea falan yüklü. Boşta kullanımı yüzde 44 ile 40 arası değişiyor. Bu normal mi acaba?(32 gb ddr5 ram var). Virüs taraması vs yaptım bir şey çıkmadı. Kötü amaçlı yazılım var mıdır?
  6. S

Steam Hesap Çalınması

Arkadaşlar selam,2 adet steam hesabım var. 2.hesabım bugün ne olduğunu anlamadıgım bir şekilde çalındı. İsmi ve maili değiştirilmiş(Onda guard yok). Bende anahesabıma girip ordan geçmiş hareketlerden hesabımı buldum. Gerekli talepleri gönderdim steam'e. Maile bildirim geliyor her şeyde normalde...
  7. S

Rehber Razer Blackshark V2 Ayarları

THX'i açınca experience ile kayıt aldığımda arkadaşlarımın sesleri yüzde 1'de gibi geliyor. bunun bir ince çözümü var mı? Razer Synapse 3 üstünden yapıyorum sadece ayarları
  8. S

Rehber Razer Blackshark V2 Ayarları

Hocam BlackShark V2yi yeni aldım. Discordda vs sesimin robot gibi geldiğini söylüyor arkadaşlarım. Nasıl bir ayar yapmam lazım tok ve temiz bir ses için?
  9. S

Blacksharkv2

Selamlar, Razer BlackShark V2 kulaklığını aldım. THX’i aktif ediyorum fakat. Geforce experience üzerinden kayıt alınca sesleri az çıkarıyor. Onun haricinde sesleri çok ufak da olsa yankılanıyormuş gibi hissettiriyor. Bunu nasıl çözebilirim?
  10. S

Corsair Void Elite Rgb 7.1 Surround

https://www.itopya.com/corsair-void-elite-rgb-71-surround-siyah-gaming-kulaklik_u9765 https://www.n11.com/urun/corsair-void-ca-9011204-eu-elite-rgb-usb-71-kulak-ustu-oyuncu-kulakligi-1597681?magaza=fugatek&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel N11 İle İtopya...
  11. S

Steam Guard

Arkadaşlar merhaba. Halihazırda kullandığım bir steam guard vardı ve telefonu değiştirdim. Bi item satacaktım ve onaylamayı yeni telefondan yaptım,tek kullanımlık şifre falan geldi(Tam okuyamadım ama sanırım steam guard aktif ettim). Şimdi "1 satış listelemesi beklemede" diyor. Bir şey yapmama...
  12. S

Soru Mavi Ekran Yedim (Dmp Dosyalı)

Dmp dosyamı buraya bırakıyorum. Az önce oyundan çıktım ve dizi izlemek için google'a girdim. O sırada mutfağa gidip geldim ve pc yeniden başlatılmıştı. Dmp dosyalarına baktım mavi ekran yediğimi anladım. Ama neyden kaynaklı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
  13. S

Q-CODE 80

Rog maximus formula z690 anakartım var. Sistemimi sorunsuz kullanıyorum ama Q-Code göstergesindeki ''80'' sayısı gözüme takıldı,önemli bir uyarı mı acaba? Sisteme zarar verir mi?
  14. S

13900K ve RTX 4090 Ultra ayarlar darboğaz var mı ?

Hocam internetten bakıyorum şimdi benchmarklar benimki ile aynı fakat can u run it sitesi lowda 800 fps gösteriyor :D
Geri