Rehber Razer Blackshark V2 Ayarları

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
@Greewe normalde benim bildiğim "kutunun* içinden kart çıkması lazım onda da kod yazması lazım sizde çıkmadı mı ünal
Böyle bir kart var hocam
@Greewe normalde benim bildiğim "kutunun* içinden kart çıkması lazım onda da kod yazması lazım sizde çıkmadı mı ünal

Diğer kilakligin fotosunu da atın hocam çıkartıp ve plastikleri de cikarmak gerekiyor galiba vida ile
vidayı sökünce garanti dışı kalıyor ama

Ekli dosyalar

• IMG_20230628_105409.jpg
    IMG_20230628_105409.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20230628_105401.jpg
    IMG_20230628_105401.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 33

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116

Ekli dosyalar

• IMG_20230628_105840.jpg
    IMG_20230628_105840.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 22

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
1- Qr kod okut uygulama indir
2- Padleri çıkar, orada kod yazıyor onunla razerın sitesine kayıt ol
3- 2 tane mail gelicek o maillerden birinde kod yazar
4- O kodu uygulamaya gireceksin
5- Ses aygıtlarından thx seçiceksin

Bitti

Pad çıkar foto at

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
geldim

Diğer kilakligin fotosunu da atın hocam çıkartıp ve plastikleri de cikarmak gerekiyor galiba vida ile
öbür şeydedir pedde dc zwaige ekle sesli analatyım burdan bir arka 5dk de yaomıstım

Şuanda böyle aktivasyon kodunu aldım birde ayarları nerden yapacağım ayarlar varmı
burdan 7.1 surround yada realtek console sec , aşşada sesi azaltıp açtığımız yerden hoparlöl (7.1) sec

Bellicose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
şimdi msjları okuyunca kafam karıstı v2 pro için geçerli olmaz mı bu ayarlar

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
4 - 5 - 5 - (-2) - 3 - 3 (-1) - 6 - 2 - 10
Ekli dosyayı görüntüle 23339

Bu çevresel ses yazılımı gerçekten çok iyi bir şey Hoparlörüm de çevresel ses desteği yok ama Sonic Studio 3 de resimde işaretlediğim kısmı aktif ettim ses kalitesinde artış oldu. Kulaklıkta Dolby Atmos+THX Game Modu aktif ettim sesler çok daha kaliteli hale geldi bu çevresel ses yazılımı sesi çok iyi ayrıştırıyor parça içindeki tüm enstrümanları, bassları, midleri, çok daha iyi bir şekilde duyabiliyorsunuz. THX Müzik, Film modunda denedim rahatsız ediyordu sevmedim en iyisi game mod sizlerde deneyin farkı görün.
Ekran görüntüsü 2023-07-06 143349.jpg

semih2_S

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bu çevresel ses yazılımı gerçekten çok iyi bir şey Hoparlörüm de çevresel ses desteği yok ama Sonic Studio 3 de resimde işaretlediğim kısmı aktif ettim ses kalitesinde artış oldu. Kulaklıkta Dolby Atmos+THX Game Modu aktif ettim sesler çok daha kaliteli hale geldi bu çevresel ses yazılımı sesi çok iyi ayrıştırıyor parça içindeki tüm enstrümanları, bassları, midleri, çok daha iyi bir şekilde duyabiliyorsunuz. THX Müzik, Film modunda denedim rahatsız ediyordu sevmedim en iyisi game mod sizlerde deneyin farkı görün. Ekli dosyayı görüntüle 23807
Hocam BlackShark V2yi yeni aldım. Discordda vs sesimin robot gibi geldiğini söylüyor arkadaşlarım. Nasıl bir ayar yapmam lazım tok ve temiz bir ses için?

semih2_S

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Konuda paylaşmıştım ben Nvidia broadcast yüklemiştim mikrofon için
THX'i açınca experience ile kayıt aldığımda arkadaşlarımın sesleri yüzde 1'de gibi geliyor. bunun bir ince çözümü var mı? Razer Synapse 3 üstünden yapıyorum sadece ayarları

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
THX'i açınca experience ile kayıt aldığımda arkadaşlarımın sesleri yüzde 1'de gibi geliyor. bunun bir ince çözümü var mı? Razer Synapse 3 üstünden yapıyorum sadece ayarları
Açıksacı mikrofonla pek işim olmuyor oyun oynamaya vaktim olmuyor oynarsam da solo takılıyorum sadece aldığımda denedim bir kaç ayar yapıp bıraktım mükemmelleştirmek için üzerinde durmadım sadece ses üzerinde durdum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri