serkhan kullanıcısının son içeriği

1. S

R7 250 Hdmi Ile Görüntü Vermiyor

Arkadaşlar sorunum belli VGA ile görüntü alıyorum ama HDMI ile alamıyorum. Eski bilgisayara bağlayınca sorun yok arada kendi kafasına göre ekran vermiyor açarken. Ama VGA da hiçbir sorun yok. Sizce bu neden olur? Ama yeni bilgisayarda hiç ekran alamadım. Eski televizyona bağladım 2 kere görüntü...
  2. S

7-8Bin TL Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşlar 2. Elden ekran kartı alacağım. Güç kaynağım MSI 600dn buna uygun Max hangi kartı önerirsiniz kasa MSI M100a. Ben RX 6700XT bakıyorum buna benzer hangisi vardır veya var mı?
  3. S

Asrock B550M-Hdv Bios Sırasında Elektrik Giderse Ne Olur?

Ben zaten eski pc den biosu flasha kurdum dedim ne olur ne olmaz güncel kalsın diye
  4. S

PC Kendini Resetliyor

Evet statiklenme yapmış olabilir
  5. S

@EER Bir öneriniz var mı hocam
  6. S

PC Kendini Resetliyor

Ramleri söküp tek tek denedin mi yerini değişip veya silgi ile silmeyi
  7. S

Kasa psu anakart ram aldım ssd var işlemci olarak r5 5600 alıcam. Eski ekran ksrtım r7 250 ile idare edicem şimdilik kart alana kadar daha sistemi kurmadım bile parçalar işlemci alana kadar köşede duruyor
  8. S

Yok anakartı 0 aldım işlemci alıcam kısa bir zamanda eski sürüm yüklüdür muhtemelen en son sürüme yükseltip sorun çıkarana kadar kullanıcam
  9. S

Daha güncellemedim ilk sürümü işlemci aldım mı yapıcam 1710509621 Baktın mı hocam
  10. S

Onu nasıl yapıyoruz
  11. S

Arkadaşlar pek bir bilgim yok bios güncellemesi sırasında elektrik giderse garantiye girer mi? Girmiyorsa biosu tekrar geri getirme gibi bir özelliği var mı anakartın?
  12. S

500-600W Psu Önerisi

Bende bilmiyorum ki gameforce nasıl
  13. S

500-600W Psu Önerisi

Msi diyorsun veya deepcool peki gameforce kötü mü neden beğenmiyor kimse
  14. S

500-600W Psu Önerisi

Bütçe o kadar çıkmıyor işte çıksa daha üst model alıcam
  15. S

500-600W Psu Önerisi

Bir arkadaşa soruyorum bana diyor dn serisi çok kötü o delta daha iyi tam modüler
Geri