sisou kullanıcısının son içeriği

1. S

Öneri Yurtiçi Klavye&Mouse Önerisi (4000Tl)

Dareu'ya bir alternatif önerebilir misiniz acaba?
  2. S

6000Tl'ye Kadar Monitör Önerisi

1080p çözünürlükte ve IPS panel olması lazım. Yenileme hızı en az 144hz olsa yeterli olur muhtemelen. Dahili hoparlör olması da benim için bir artıdır ama olmasa da olur. Bütçe: 5000-6000TL
  3. S

Hocam klavye akakçe'de en ucuz 6700 gözüküyor ama
  4. S

Soru Bu Laptop Ne Kadar Eder (2. El)

Lenovo Legion Y530 15.6" FHD Ekran Intel Core i5-8300H NVIDIA GeForce GTX 1050 2GB 2x8GB Ram 1TB HDD 500GB M.2 SSD Satmayı düşünüyorum, nasıl bir fiyata satmalıyım. SSD yeni alındı, samsung marka.
  5. S

Kredi kartına taksitle alabileceğim, yurt içi satışlı klavye ve mouse arıyorum. Toplam bütçe 4000TL. Eğer çok büyük bir fark yaşatacaksa 5000'e çıkabilirim. Kablolu kablosuz gibi bir tercihim yok, uzun ömürlü ve dayanıklı olsun. Klavye tam boy olursa güzel olur, mouse tercihim ise küçük ve hafif...
  6. S

Soru Damperli Cam Sıcaktan Şişer Mi?

Bugün kasayı temizlemek istediğimde fark ettiğim durum. Yandaki cam bombeli alttan üstten yanlardan vs. Sebebi sıcaklar olabilir mi acaba? Son zamanlarda 40 derece havada oyun oynuyorum Ankara'da. Bir de kasanın içini daha rahat temizlemek için kompresör önerisi olan var mı? Bu pratik temizlik...
  7. S

Yardım Oyun Esnasında GPU Ve CPU Kullanımı 0'A Düşüyor

Yine oyunda donma yaptığı bi anda alt tab atıp aldığım ekran görüntüsü. Bu seferki oyun Assetto Corsa Competizione. F1 22'de de aynı sorunu yaşıyorum. RDR2'de de arada oluyor. 1679615607 Bu da görev yöneticisinden. Cidden yani single player oyun olsa veya yavaş tempolu oyun olsa tamam ama...
  8. S

Evet 1679612508 Bahsettiğim şey birkaç fps kaybetmek değil. Oyun donuyor ve 4-5 saniye hiç bir şey yapamıyorum sonra tekrar geliyor.
  9. S

Oyun donduktan sonra alt tab atıp aldığım bir ekran görüntüsü bu da.
  10. S

Assetto Corsa, F1, RDR2 gibi oyunlarda karşılaştığım durum. Sıcaklıkla alakalı olduğunu düşünmüyorum ne ekran kartı ne işlemci 70 dereceyi geçmiyor. Sistemim aşağıda yazıyor aşırı rahatsız edici bir durum gerçekten. Sebebi ve çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz acaba? MSI Afterburner'dan...
  11. S

Günlük İşler İçin Telefon Önerisi

Youtube, Whatsapp, Twitter gibi platformlarda sorunsuz gezebilecek, Android sürümü olabildiğince güncel olan bir telefon önerebilir misiniz? +Pil ömrünün yüksek olması güzel olur +Ekranının büyük olması güzel olur (Şu an Lenovo P2 kullanıyorum 5.5 inç) -Oyun performansı hiç önemli değil...
  12. S

En Çok Hangi Oyunda Zaman Harcıyorsunuz?

Football Manager
  13. S

Asus TUF Gaming VG249Q1A Renk Ayarları ve Overclock

Asus TUF Gaming VG249Q1A marka model monitör için kullananlar varsa en doğru renk ayarlarını paylaşabilir mi acaba? Sarı ve turuncu renkler istediğim doğrulukta olmuyor ne yaparsam yapayım. Genel bir sorun sanırım ama bi çözüm bulamadım, Displayport yerine HDMI kullanın diyenler olmuş ama HDMI...
  14. S

Kablolu&Kablosuz Hoparlör Önerisi

Uygun fiyatlı (ne kadar ucuz olursa o kadar iyi,) ses kalitesi çok önemli değil youtube videoları ve dizi&film için kullanıcam sadece, taşıması kolay bi hoparlör arıyorum bilgisayarım için. Bluetooth adaptörüm olmadığı için kablosuz olursa onun için bir de BT adaptör önerebilirseniz çok iyi...
  15. S

Mailimi Bilen Biri Rahatsız Etmeye Çalışıyor

Mailimin kayıtlı olduğunu bildiği sitelere, uygulamalara girip giriş denemesi veya şifre sıfırlama isteği gönderiyor sürekli... Tabii ki zarar veremez veya giriş yapamaz biliyorum ancak yine de bunun önüne geçmenin bir yolu var mı? Aynı şekilde mailimi çeşitli sitelerin aboneliklerine ekleyip...
Geri