stronax kullanıcısının son içeriği

1. S

Gta Online Heist Yapacak Arkadas Arıyorum

Selam arkadaşlar 3 arkadaş gta online oynuyoruz heist yapıyoruz 30 leveliz ama vaktimizi çoğu dördüncü kişi aramakla geçiyor oynamak isteyen varsa ekleyebilirim
  2. S

Oyun içi degerlerim de bir gariplik var mi?

Selam arkadaşlar need for speed payback'i 1080p ultra ayarlarda oynuyorum. Değerler nasıl sizce? Gpu kullanımı az bu bir sorun mu? Ekran kartı; sapphire rx6600 Islemci : amd ryzen 5 5500 (stok fan) Anakart: Gigabyte B450M-H Ram: Xpg gammix d30 2x8 3200mhz cl16 Ssd: wd sn350 480gb Psu: cooler...
  3. S

Ekran kartımın sıcaklığı nasil?

Teşekkürler
  4. S

Ekran kartımın sıcaklığı nasil?

Selam arkadaşlar ekran kartı sıcaklığım çok mu? Ekran kartım sapphire rx6600 modeli. İkinci el satın almıştım alırken 16 dakikalık furmark testinde 64 derecelerdeydi. Kendim test yaptım 10 dakikada 75 derece çıktı. Euro truck simulator 2'de en yüksek ayarlarda da bu şekilde. God of war oynamak...
  5. S

Disk yonetimi hatasi

Rufus ile usb bellege windows 10 yazdiriyorum bu hatayı alıyorum sorun nedir arkadaslar
  6. S

ANAKARTIM UEFI DESTEKLIYOR MU

Selam windows 10 kuracağım GIGABYTE B450M-H F63 bios sürümü olan Anakartim var uefi desteği var mi? Uefi ile kurabilir miyim?
  7. S

GIGABYTE B450M-H Bios guncelleme

Çok teşekkürler
  8. S

GIGABYTE B450M-H Bios guncelleme

Selam arkadaşlar GIGABYTE B450M-H anakart satın aldım ve üzerinde Amd ryzen 5000 destkop ready yazılı bir şekilde geldi. Direkt görüntü verdi bir sıkıntı yok. Benim yinede bios güncellemem gerekir mi ne olur ne olmaz diyerekten? Ve 2 sorum daha olacak. -Şuan Anakartimin bios sürümüne nasıl...
  9. S

Ryzen 5 5500 stok fan

Selamlar ryzen 5 5500'ün stok fani soğutmaya yeter mi? Oyun için kullanıyorum pc'yi oc yapmayacagim
  10. S

Yeni sistem topladıktan sonra yapılması gerekenler.

Selam arkadaşlar 10 yıl aradan sonra güncel bir sistem topladım önceki sistemim baya eski olduğu için güncelleme falan yapmadan direkt işimi görüyordum o yüzden pek bilgim yok. Parçalar geldi montajını yaptım windows 10 kurdum ama bundan sonra ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Şuan sadece Chrome...
  11. S

Guc kaynagi tavsiyesi

Bütçe 1100 elite v4 80plus
  12. S

Guc kaynagi tavsiyesi

Sapphire rx6600/ryzen5 5500/Gigabyte b450m-h/8x2 16 gb 3200mhz cl16 ram/wd sn350 480gb ssd sisteme 500W COOLER MASTER PSU ALSAM SIKINTI OLUR MU?
  13. S

Ram tavsiyesi

Selam arkadaşlar B450M-H anakarta nasıl bir ram önerirsiniz? Bütçe 900 ikinci el almayı da düşünüyorum. İkinci el ram alırken nelere dikkat etmem gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim
  14. S

GIGABYTE B450M-H BIOS

Selam arkadaşlar kendim sistem topluyorum Ryzen 5 5500 islemci ve Gigabyte b450m-h anakart satın aldım sıfır. Bios güncellemesi yapmama gerek var mı? Yardımcı olursanız sevinirim
  15. S

EKRANA GÖRÜNTÜ GELMİYOR

Selam arkadaşlar Pc Hocası'nın son topladığı sistemi satın aldım ve bugün elime ulaştı.Ekran kartını taktım bilgisayarı çalıştırdım ama ekrana görüntü gelmedi. Bir kaç kişi bios güncellemesi yapman gerekiyor dedi ama sistem hazır olarak geldi sadece ekran kartını taktım. Sorum şu bios...
Geri