Tektan kullanıcısının son içeriği

1. T

Gt710 Overclock

elimde gt710 1gb ekran kartım var ve 250watt casper psu var şuanda yükseltme imkanım yok psu yu sorum şu 250 watt psu ile gt 710 u overclock yaparsam sorun yaşarmıyım ne kadar overclok yapabilirim ? psu nun yanma gibi durumu varmı ? işlemcim:i5 650 ram: (2+2+2+2) 8gb 1333mhz ram depolama: 1 adet...
  2. T

Knight Online

knight onlide macro indirecem ama zen auto bot diye bir uygulama gördüm virüs totelde virüs var olarak gösteriyor kullanırsam neler olabilir ?
  3. T

Gigabyte h55-UD3H Bilgisayarın Kendini Kapatmaması

Windows 7 kullanırken Bilgisayarım kapanmamaya başladı kapat düğmesine bastığımda işletim sistemi kapanıyor ama. Bilgisayar çalışmaya devam ediyor, düğmeye basılı tutup kapatana kadar çalışıyor. Bende sorun çözülür diye Windows 10 a formatladım, gene kapanmamaya devam ediyordu. Aygıt...
  4. T

Gigabyte h55-UD3H Windows 10 Destekler mi?

gigabyte h55-UD3H rev 1.0 Anakartım var. Windows 7 yüklü sistemsel sıkıntıdan dolayı bilgisayarım kapanmıyor.Bende Win 10 a geçmek istiyorum Anakartım Galiba Win10 u desteklemiyor. Win10 yüklersem sorunlarla karşılaşırmıyım ?
  5. T

Windows 7 Kapatma tuşuna bastığımda kapanmıyor

bilgisayarımı ne kadar beklersem bekleyim ben güç düğmesinden kapatana kadar çalışıyor
  6. T

Windows 7 Kapatma tuşuna bastığımda kapanmıyor

windows 7 ultimate kullanıyorum. kapat tuşuna bastığımda işletim sistemi kapanıyor ama bilgisayar çalışmaya devam ediyor. sizce neden olabilir ? Nasıl çözebilirim ?
  7. T

i5 650 Ekran Kartı Önerisi

i5 650 ile darboğaz yapmayan ekran kartı önerebilirmisiniz ?
  8. T

Asus P5B Q9300 Ekrana Görüntü Gelmiyor.

farklı sistemde dednediğimde çalışmıştı. peki bios güncellersem olmazmı
  9. T

Asus P5B Q9300 Ekrana Görüntü Gelmiyor.

gt 710 almıştım e 6400 ile sanırım darboğaz yapıyor. diye Q9300 aldım taktığımda işlemci ısınıyor ama görüntü gelmiyor eski işlemcide geliyor neden olabilir ? anakart: asus p5b power: 350W Ekran Kartı: Gt710 1gb ram: 2+2 4 gb ddr2 ram
  10. T

Çözüldü Realtek Deep Sleep Mode is enabled Please Plug the Cable.

Yardımınız İçin Teşşekür Ediyorum.
  11. T

peki yeni ağ kartı alsam çözülürmü ?
  12. T

güncelledim ama hayla internete erişimim yok. driver ı yüklerken aynı hata devam ediyor.
  13. T

İşletim Sistemim Win7. Dediğinizi yapsam sorun olurmu ?
Geri