tnhnipk kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Teknosa'dan Iphone 13 Alınır Mı?

bir de kurumsalların çoğunda buyback sistemi var (teknosa,vatan,mediamarkta falan) eski cihazını bir mağaza görevlisine hesaplatıp apple destekten de yaralanıp fiyat düşürebilirsin. aklında bulunsun.
  2. T

Yardım Teknosa'dan Iphone 13 Alınır Mı?

kanka ben teknosada çalıştım kredi sistemi ing üzerinden yapmayı tercih ediyorlar genellikle. mağaza yapman daha sağlıklı olur bence telefonda zor oluyor genelde. peşin fiyatına var mı diye de sorarsın hem.
  3. T

Çoğu Kişiye Cs2 Daveti Geldi

hocam bana davet geldi ama beta falan indir dedim görünmedi sende nasıl geldi netten baktım bulamadım da
  4. T

Öneri 1000Tl Civarı Mikrofonlu Gaming Kulaklık Önerisi (Mayıs 2023)

JBL Quantum 300 Gaming Kulaklık LOGITECH G G332 Stereo Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı anqer soundcore q10 (ama gaming değil ben kablolu kullanıyorum gayet yeterli oluyor normal zamanda da bluetooth kulaklık olarak kullanıyorum)
  5. T

Msi Yeni Laptop Kurulumunu Yapamadim Efl Shell Version 2.70 Hatasi

F11 tusu ile flashi seçip kurmaya basladim sonrasinda yeniden baslatilirken bu hatayi aldim devam edemedim ne yapmam lazımdır bilginize danisiyorum
  6. T

İşlemci Önerisi

i5 10 400f olabilir
  7. T

Türknet Vs Türk Telekom

kesinlikle öyle (ttelekomda deneme süreci boyunca çalışıp işten ayrıldım ) o yüzden türknet daha mantıklı bir seçim olabilir.
  8. T

Öneri 1K-1.5K Arası Modem Önerisi

kanka valla çok sağ ol bu modemi alıp kurdum. 30mb aldığım odamdan kablosuzda 80mb e çıktım şuanlık performansı canavar gibi.
  9. T

Öneri 1K-1.5K Arası Modem Önerisi

Evdeki modemim Türk telekom stok modem. Türknet internet kullanmaktayim. Suan evdeki modemim üzerinden 120 mb hız alıyorum. Evim 160m² benim odam arka tarafta kaldığı için internet hızım düşüyor ve ping yaşamaktayım. Bu fiyat bandında en iyi seçenek ne olacaktır acaba. Ya da iyi bir dağıtıcı...
  10. T

Öneri Asus Prime H310M-K Anakart İçi̇n En İyi̇ Ekran Kartı Öneri̇si̇

işlemcim intel core i3 9100f güç kaynağım 650w bütçem maksimum 5500 tl
  11. T

Öneri Asus Prime H310M-K Anakart İçi̇n En İyi̇ Ekran Kartı Öneri̇si̇

Gençler küçük kardeşim için ofisteki eski bilgisayarda oyun oynaması için ekran kartı alalım diyoruz. en iyi seçenek ne olur, en üst onun için ne alabilirim? öneride bulunursanız çok sevinirim. Hiç anlamıyorum çünkü.
  12. T

Öneri Direksiyon Seti

bende var kullandım ve hiç memnun olmadım. ilk başlarda iyi gibiydi sonrasında direksiyon bir anda sağa ya da sola çekmeye başladı. benim tecrübelerim bu şekildeydi.
  13. T

orta seviye grafik tablet önerisi

teşekkür ederim listeme aldım hemen büyük ihtimalle bunu alırım.
  14. T

orta seviye grafik tablet önerisi

hobi olarak tablet üzerinden çizim yapmaktaydım fakat artık pc üzerinden de bunu yapmak istemekteyim. orta seviye olarak öneride bulunabileceğiniz kullandığınız bir ürün varsa önerilerinizi bekliyorum. bu konuda bilgim sıfır. maks limitim 3k civarı.
Geri