Udquuu kullanıcısının son içeriği

1. U

45000 TL Gaming Laptop Önerisi

Attığınız 1.model için n11 e pek güvenemiyorum ya hem de bu kadar masraflı bir alışveriş için riske girmek istemiyorum. Attığınız ikinci model de 2k yazmışsınız ama yanlışım yoksa 1080p çözünürlükte yazıyor donanım özelliklerinde. Şu model için ne düşünürsünüz ...
  2. U

45000 TL Gaming Laptop Önerisi

Arkadaşlar merhaba, önümüzdeki 2 gün içerisinde bir laptop alacağım. Bütçem yaklaşık 45bin TL. Rekabetçi oyunlardan Overwatch 2 oynuyorum. İleride video montaj işine girersem de beni üzmeyecek bir laptop arıyorum. Şu anda kendi baktığım seçenekler arasından bunu almaya yakınım: CASPER...
  3. U

Logitech G102 Lightsync Vs Attack Shark X3 Paw3395

Arkadaşlar merhaba şu anda Logitech G102 Lightsync kullanıyorum. Faremi daha iyi olacak bir modelle değiştirmek istiyorum. 1000 TL bütçem var ve bu bütçede bulabildiğim en iyi seçenek PAW3395 oldu. Sizin fikrinizi merak ediyorum. Sizce PAW3395 Logitech G102'den iyi bir seçim olur mu? Ya da bu...
  4. U

Samsung Galaxy S21 Fe Vs Realme Gt 2

Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır bir telefon arayışındayım ve bu iki model arasında kararsız kaldım. Telefonda çok çok nadir oyun oynarım oyun performansı benim için önemli değil. Ama çok fazla dizi film vs izliyorum bu nedenle çözünürlük, renklerin canlılığı vs. benim için önemli. Ayrıca yeni...
  5. U

Casper Excalibur G650.7700-B160P Oyunlarda Kasıyor

Anladım, teşekkür ederim. O zaman bir bilgisayarcıya verip içini temizletip termal macununu yeniletsem iyi olur gibi.
  6. U

Kız arkadaşımın bilgisayarı aslında ve bildiğim kadarıyla yapılan bir şey yok. Isı durumu normal öyle inanılmaz sıcaklıklara ulaşmıyor.
  7. U

Evet, şarja takılı olmadığı durumlarda 2-3 fps alıyor :)
  8. U

Arkadaşlar merhaba, elimde bir Casper Excalibur G650.7700-B160p model bir laptop var. Bu laptop ile daha önceleri hiç kasmadan Overwatch 2 oynayabiliyordum. Ama şimdi oyunun grafik ayarlarını ne kadar düşürürsem düşüreyim maalesef 30 FPS'i geçemiyorum. Ayrıca NieR: Automata™'da oynamaya...
  9. U

Xbox Game Pass Oyun Save Dosyası Nasıl Yedeklenir?

Merhaba arkadaşlar, laptopuma format atmam gerekiyor fakat Xbox Game Pass'te oynadığım My Time at Portia oyunundaki ilerlememi kaybetmek istemiyorum. Bunun için yapabileceğim bir şey var mı?
  10. U

Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi (1000-1500 Tl)

Hepinize iyi günler dilerim arkadaşlar. 1000-1500 TL arasında bir bütçem var ve bir kulaklık almak istiyorum. Aslında çok fazla oyunlarda ses kasma derdi olan birisi değilim. Daha çok müzik dinlemek için kullanıyorum. (bassların güçlü olmasını seviyorum) ama almışken oyunlarda da seslerin...
  11. U

SSD Türü

Tamamdır teşekkür ederim beni gereksiz bir masraftan kurtarmış oldun.
  12. U

SSD Türü

Fakat burada bahsedilen kendi içerisinde sahip olduğu ssdnin gen sürümü değil mi? Anakart Gen 4ü destekliyor olamaz mı? Cpu-Z de Mainboard altında gözüken Pcl-e 4.0 farklı bir şey mi?
  13. U

SSD Türü

:/ Bu bilgiye nereden ulaştınız acaba benimle paylaşmanız mümkün mü çünkü okuduğum bazı web sitelerinde tuf serisinin eski modellerinden bahsediliyordu. Eğer böyle ise ddr5 ram koyup gen4 ü desteklememeleri komik olmuş doğrusu.
  14. U

SSD Türü

Asus Tuf Dash F15 FX517ZM. Kullanma kılavuzunda bulamadım maalesef :(
  15. U

SSD Türü

Ahaha haklısın aslında şu anda tam da onu araştırıyordum. Cpu-Z ile bakmaya çalıştım ama anladığım kadarıyla Gen 4 ü destekliyor. Eğer sen anlıyorsan kontrol etmen için ekran görüntüsünü ekliyorum. Kontrol etmemin başka bir yolu varsa yardımcı olabilir misin ?
Geri