weenzy53 kullanıcısının son içeriği

1. W

6.000-7.500 TL Hangi Kablo Önerirsiniz

Arkadaşlar kablolar için ne önerirsiniz saf beyaz kablo mu şiyah kırmızı mı ve kekepçe nasıl alabilirim
  2. W

Yardım Hangi Işlemci Gider

Büyük ihtimal yeter o zaman dimi elimde anakart var 5B550 tomahawk ram masraf yaparım amd uyumlu ram büyük ihtimal
  3. W

Yardım Hangi Işlemci Gider

Arkadaşlar yardımmm cs2 de eskiden güncellemeden önce 400 fps alırken şuan 120 zor alıyorum çözüm var mıdır işlemcim i512400F böyle olmazsa amd geçmeyi düşünüyorum ryzen 7 5800X3D ya da ryzen 5 7600X ne yapayım sizce
  4. W

Yardım Valornat Fps Düşüş Nedeni

Şey düşünüyorum b550 ryzen 7 5800X3D yapayım
  5. W

Yardım Valornat Fps Düşüş Nedeni

Arkadaşlar bilgisayarım i5 12400 F işlemci var Valorant 280 fps maksimum alıyor eskiden 450 alırdı. Monitörüm 360 hz. Hangi işlemci alırsam Valorant fps. 360 fps üstün görürüm not amd geçebilirim ?
  6. W

Soru Hangi Kulaklık Alınmalı

Reis logi tercih nedenim spora yürüyüş yapıyorum. Airpots. Takmak artık çok ösıkıntı koşarken kulağımdan düşüyor hem günlük hayatımda hemde bilgisayar kullanmak için G pro alayım diyorum
  7. W

Soru Hangi Kulaklık Alınmalı

Arkadaşlar Valornat oynuyorum 3 kulaklık arası kaldım sizce hangisi 1- Logitech g pro x V2 lightspeed 2-SteelSeries arctis pro 3- razer blackshark V2 pro Hangisi sizce bütçe 12 bin
  8. W

İşlemci Önerisi

Arkadaşlar ben şimdi b660 Asus anakart kullanıyorum işlemci değiştirmek istiyorum Valorant istediğim fps alamıyorum sizce. Ne alabilirim i5 12400F kullanıyorum neye geçebilirim Valorant 400 fps üstü stabil alabilmem için
  9. W

Windows Güvenlik Duvara Kapatma

arakdaşlar bunu nasıl i,ptal edebilirim after effect yüklücem crack yükletmiyor devredısı bıkayaım diyorum BT yönetici izin vermiyor diyor
  10. W

Soru Hangi Programı Önerirsiniz

Merhaba arkadaşlar size birşey soracağım 2 program arası kaldım hangisini satın alsam daha iyi olur mobile oyun içerik üretiyorum video kurgu olsun herşey için en iyi program hangisi cross platform olan 1:filmora 2: premiere pro Sizce hangisi daha mantıklı olur
  11. W

Yardım Hangi Elgato Capture Cart Alınır

Arkadaşlar selam ben mobil oyun yayıncısıyım bilgisayarım güçlü ancak. Telefonu bağlayacak düzgün bir ağlat bulamadım bildiğiniz güzel bir capture cart var mı aklında 2 model var ama bunların kablosuz bağlanabiliyor mu ondan emin değişim bilen varsa yardımcı olabilir mi modeller Elgato hd...
  12. W

Öneri Logitech G Pro Superlight İlk Kullanım Deneyimi

Qck + almayın diyorlar da heavy bulursan al diyorlar hangisi
  13. W

Aslında aklımda bu vardı Fırsat: Klasse Longteng Huoyun Special Edition 480x400x4 mm E-Sports Oyuncu Mouse Pad (Tiger) https://amzn.eu/d/7t8cxJo Küçük gelir mi diye
  14. W

Merhaba arkadaşlar. Mousu alalı 2 gün oluyor şunu diyebilirim ki gerçekten farkı hissedebiliyorsunuz atamadığım flick atmaya başladım. Sonra çok hafif. Elde güzel duruyor ama en önemlisi. 72 saate kadar kablosuz kullanabilme özelliği Tek sıkıntım. Buna güzel bir mousepad almayı düşünüyorum...
  15. W

Gpx Mouse Ss Mousepad Uyumu

Hangi skarez önerirsin kanka
Geri