xBscn kullanıcısının son içeriği

1. X

Laptop Ram Önerisi

Laptoptaki 2. ram slotumu doldurmak istiyorum, maksimum performans için mevcut ram' e uygun hangisini almalıyım link paylaşabilir misiniz? Mevcut ram bu;
  2. X

Oem Lisans Aktarma

peki anakartın hangi çipindeyse o çipini bir cihaz yardımıyla bilgisayara bağlayıp falan alamaz mıyız lisansı?
  3. X

Oem Lisans Aktarma

Yok ustam biliyorum ama maksat değerlensin lisansı, hem ben uğraşayım-öğreneyim, eski laptobu kullanmıyorum çöpe gidecek elle tutulur bir yanı kalmadı suyunu sıksan para etmez o halde yani. Altın bile çıkmaz 5 watt işlemci barındırıyor :) Mümkün mü bir şekilde yoksa değil mi?
  4. X

Oem Lisans Aktarma

güncel.
  5. X

Oem Lisans Aktarma

OEM lisanslı eski bir laptop var HDD'li, o lisansı yeni laptoba aktarma şansım var mı? Normalde yok deniliyor biliyorum ama illegal veya eski laptoba zararı olacak bir hamle de olsa yapmak istiyorum bir yolu yok mu hiç? Sistem özellikleri zaten çok kötü mühim değil o sebeple en azından lisansı...
  6. X

Gaming Laptop Bakım - Servis Hk.?

Teşekkürler yanıtlar için sağolun 😊
  7. X

Gaming Laptop Bakım - Servis Hk.?

Selamlar, Cihaz: Acer Nitro 5 AN515-45 R841 8 ay oldu alalı günlük kullanım, fazla zorlamadım fakat fanlarda baya tozlanma var dışarıdan bakılınca belli oluyor, ne zaman termal macun yenilemeli? Kendim mi yapayım, (acer bu konuda cihazı garanti dışı bırakıyor mu bilmiyorum) şahsen yetkili...
  8. X

BIOS güncellemem gerekli mi?

Teşekkür ederim iyi forumlar :)
  9. X

Hata olarak sadece bilgisayarı kapatırken şu pencere çıkıyor ama tamam deyince yarı saydam olup 1 saniye kadar takılıyor bu bir hata mı veya biostan kaynaklı mı?:
  10. X

Merhabalar, BIOS güncellemem varmış ama Windows 11 SV2 desteği için olduğunu gördüm. Sizce yüklesem fark olur mu yoksa performansa katkısı, hata düzeltmesi, açılış hızına etki vs. yoksa risk almamak daha mı iyi? Windows 10 kullanıyorum şu an. Bilgisayar Acer Nitro 5 AN515-45 R841 (NH.QB9EY.003)
  11. X

Adaptör kablosunu ikiye bölerek LED çalıştırmak mümkün mü?

Evet, bu şekilde rahatlıkla kullanabilirsin. Sorun çıkmaz.
  12. X

Sizce sistemime hangi sürümü kurmalıyım?

Laptop kullanmaktayım ve aldığımda Windows 10 Home ile geldi. Ben zorlandığını düşünüp Windows 7 Ultimate yükledim ama destek kesildiği için güncellemeler olsun sürücü yüklemesi olsun sıkıntılar çıkıyor. 8 ve 8.1 nasıl olur bu cihazda hiç denemedim size sormak istedim aşağıdaki özelliklere göre...
Geri