Xiuedy kullanıcısının son içeriği

1. X

Soru Hangi B550 Daha Iyi?

B450M K-2 kullanıyordum bugün B550-F e geçiş yaptım
  2. X

Soru Hangi B550 Daha Iyi?

Selamlar, anakart modelimi yükseltmek istiyorum. B550-F ve B550 Tomahawk arasında kaldım. Sizce hangi model alınır veya hangi modeli göz önünde bulundurmalıyım?
  3. X

Rgb Veya Argb Portu Eklemek Mümkün Mü?

Merhabalar ben Asus b450m k2 anakartı kullanıyorum. Bilindiği üzere anakart üzerinde ne Rgb ne de Argb port bulunmakta. İnternette sağda solda bakındığımda kimileri SATA kablosu ile, kimileri ise anakart üzerinde usb2.0 portları kullanarak bir çözüm üretmeye çalışmış. Böyle bir adaptör tarzı...
  4. X

Yardım Kablosuz Mouse Donması

Heee baya dertli ve saçma bir işe benziyor ama yapacak pek de bir şey yok sanırım. Teşekkür ederim hocam
  5. X

Şarj edilebilir pile sahip ve pil %100 de olmasına rağmen sorun aynı devam ediyor
  6. X

Merhabalar Asus Rog Pugio 2 kullanıyorum. Mouse zaman zaman kasmaya, donmaya ve dona dona sanki 5 fps ile oynatıyormuşum gibi davranıyor. Farklı farklı portlarda denedim sonuç aynı. Bluetooth tarafını denemedim fakat mouse'u kablolu kullanınca böyle bir sorun ile karşılaşmıyorum mouse sorunsuz...
  7. X

Gametech Freezer Pro Hd120

Teşekkür ederim öneriniz için
  8. X

Gametech Freezer Pro Hd120

İyi günler, kasam maksimum 150mm uzunluğunda hava soğutma alıyor. Bu kasaya herkesin önerdiği Snowman T6 sığmıyor onun uzunluğu 155mm. Kasama uygun 150mm ve daha küçük bir soğutucu önerisi alabilir miyim? Bütçemi 500tl ye kadar yükseltebilirim. Web de dolaştığımda da Gametech Freezer Pro...
Geri