Ymelihbozgeyik kullanıcısının son içeriği

1. Ymelihbozgeyik

Rehber Bilgisayar Kasası Tanıtım Videomuz

Merhabalar hocam, öncekikle herkese hayırlı günler diler ve geçmiş bayramınızı kutlarım. Geçtiğimiz ay bilgisayar kasası projemizden bahsetmiştim, Konunun linki BURADA. Bugün itibariyle kasamızın tanıtım fragmanını yayınladık, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi olarak destekleriniz bzi çok mutlu...
  2. Ymelihbozgeyik

Yardım Kasa Üretim Projemiz

Sağ olun hocam🙏
  3. Ymelihbozgeyik

Yardım Kasa Üretim Projemiz

Merhaba millet öncekile herkese Hayırlı Ramazanlar dilerim :) 1916'da kurulan Juniour Achivement (Genç Başarı Eğitim Vakfı) 'a başlı GençBizz Lise Girişimcilik Programında Türkiyede en yüksek YKS dereceleri çıkartan okullardan olan Ankara Atatürk Anadolu Lisesi şirketlerimizden olan "Leya"nın...
  4. Ymelihbozgeyik

Kasadaki Led Tuşu Çalışmıyor Ve Bastığım Anda Kasadan Tıkırtı Sesi Geliyor

Video türünde bir şey paylaşma imkanınız var mıdır hocam?
  5. Ymelihbozgeyik

Soru Ekran Kartı

Hocam öncelikle iyi akşamlar, İki kartı kıyasladığımızda, Asus 650w iken Msi 550w (Tabiki bu önerilen sistem gücü) Overclock da Asus daha iyi diye biliyorum fakat aralarında çok da fark yok aslında bu konuda Tasarım konusunda Asus daha küçük, küçük bir kasa tercih edecekseniz Asus öneririm...
  6. Ymelihbozgeyik

Yardım Bilgisiyar Her Açıldığında Bir Dosyanın Açılmasını Istiyorum Nasıl Yapabilirim ?

Peki şunu deneyin, Dosya gezgininin arama çubuğuna C:\Users\(KULLANICI ADI)\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup Linkini kopyalayıp yapıştırın, Kullanıcı adı kısmına kullanıcı adınızı yazın (Kullanıcı adınızı öğrenmek için C klasöründeki "Kullanıcılar" bölmesinden...
  7. Ymelihbozgeyik

Yardım Bilgisiyar Her Açıldığında Bir Dosyanın Açılmasını Istiyorum Nasıl Yapabilirim ?

Hocam BURADAKİ linkte bu konuyla alakalı bir içerik var, kısaca değinmek gerekirse. Adım 1: Win + R metoduyla Çalıştır menüsünü açın. Adım 2: Çıkan Textbox a shell:startup yazıp "OK" butonuna basın. Adım 3: Açılan klasöre windows başlatılınca açılmasını istediğiniz dosya/klasör içeriğini...
  8. Ymelihbozgeyik

Sıvı Soğutma Doğru Mu Takılı?

Çalışmasında bir anormallik fark ettiniz mi?
  9. Ymelihbozgeyik

Yardım Acil Yardım

Hocam BURADAKİ linkte monitörü telefon ile SlimPort yardımıyla açtığını görüyorum. Lakin bu özellik her android telefonda var mıdır o konuda bir bilgim yok. Ayrıca test için bu çevirciyi almanıza gerek yok bence, masrafa girmiş olursunuz. Elinize bir kasa ya da laptop geçince testini yapmanız...
  10. Ymelihbozgeyik

Soru Asus Rog G15 Laptop Type-C Şarj Olur Mu ?

Yani evet bende gördüm ama prize takınca şarj oluyor gibi görünmüyor. Onu anlamadım.
  11. Ymelihbozgeyik

Soru Asus Rog G15 Laptop Type-C Şarj Olur Mu ?

Laptopun tasarımını bilenler bilir, arkada bir adet Type-c var, İnternetten baktığıma göre de PD denen bir özellik var, Laptopu o girişten prize takınca ekranda on PD yazıyor, çıkartınca da pilde yazıyor, Ama takınca şarj oluyor göstermiyor tam anlamadım o yüzden şarj oluyor mu? Bir de eğer...
  12. Ymelihbozgeyik

Bilgisayarda Anakart Veya Laptop Kasası Içinde Küçük Kirler Ne Ile Alınabilir?

Bu iş için mantıklı fırça geldi aklıma, kompresörle aldıktan sonra aralarda kalan kirler için nasıl olur, Amazonda 90 lık bir şey gördüm de çevremde temizlik için yardım isteyenler çok oluyor , normalde almak israf olur ama kullanacağım için ihtiyaç var, bu konu hakkında bilginiz var mı...
  13. Ymelihbozgeyik

Valorant Van 9003 Hatası

Hocam advence nin içinde secure ve boot olmak üzere iki yer var, fakat ikisinde de os type gibi bir şey yok
  14. Ymelihbozgeyik

Valorant Van 9003 Hatası

Bilgisayarım windows 11 ve bu nedenle olduğunu duydum, bios dan secure boot u açmam söylendi fakat disabled kısmı düzelmiyor. Sistem Asus Rog G15.
Geri