YusufLevent kullanıcısının son içeriği

1. Y

Isınma sorunu

Tamamdır sistemsel bir sıkıntı vardır diyorsunuz yani
  2. Y

Isınma sorunu

Selam Monster Tulpar serisi laptoplardan birini kullanıyorum bilgisayar ısınıp kapanıyo sorun tam olarak ney bilmiyorum ama soğutucu almam gerekiyor gibi hissettim bana önerebileceğiniz iyi bir soğutucu var mı
  3. Y

Ez debug led

Anladım tamamdır ben yaptım yine de bütün bios driver güncellemelerini de yine yanıyo dediğiniz gibi kontrol yaptığını gösteriyormuş
  4. Y

Ez debug led

Yanıp sönmesi normal mi yani
  5. Y

Ez debug led

Benim pc de bu sefer açılırken hem vga hem cpu ışığı yanıyor ama pc açıldıktan sonra kapanıyor kullanırken sorun yaşamıyorum ama bir sıkıntı olmasından korkuyorum
  6. Y

Ez debug led

Tamamdır çok teşekkürler
  7. Y

Ez debug led

Peki neden durduk yere yanmıştır o güncellemelerle alakası varımdır veya fazla ısınınca olur mu
  8. Y

Ez debug led

Ez debug led cpu ışığı yandı ve sönmedi sonra windowsda ki güncellemeleri yaptım ve pcyi yeniden başlattım ışık söndü Biosum güncel değil ama bir süre pcyi böyle kullanmak istiyorum herhangi bir donanıma zarar gelir mi merak ediyorum Bir de neden olduğuna baktığım da cpunun algılanmadığını veya...
  9. Y

Korku oyunu önerisi

Sadace outlast oynadım sağlam bir korku oyunu var mı çok eski olmasın ve saçma jumpscare olayı olmazsa güzel olur monitör kırdırcak oyunları bekliyorum
  10. Y

F6 Sistem Bellek MHZ Sorunu

Ya normalde ham ayarlar da xmp olmuyor galiba güncllemişler ama neden ramler 2133 de kalmış anlamadım ben de fazla bakmadım internetten bir videoda öyle yapıyodu yaptım geçtim
  11. Y

F6 Sistem Bellek MHZ Sorunu

Bende de aynıydı f10 basıyorsun extreme bilmem ne bir şeyler çıkıyo tamam diyosun ben böyle yaptım
  12. Y

PC Hocası F6 11.999 TL RTX 3060 Sistem

Açtılar konusunu gir bak driver yüklüyosun
  13. Y

PC Hocası F6 11.999 TL RTX 3060 Sistem

He tamamdır şuan işime yaramıyor yani teşekkürler
  14. Y

Ethernet kablosu takılı ama internete bağlanmıyor

Dediğinizi yaptım oldu teşekkürler
  15. Y

Ethernet kablosu takılı ama internete bağlanmıyor

Bende de aynı sorun var acaba diğer konuda attığım kablolarla mı alakalı