Zackfair kullanıcısının son içeriği

1. Z

PC İçin Oyun Kolu Önerisi Yapabilir Misiniz

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Önerinizi değerlendireceğim.
  2. Z

PC İçin Oyun Kolu Önerisi Yapabilir Misiniz

İyi forumlar. PC için maximum fiyat 300'e kadar kablosu ve ya kablosuz oyun kolu önerir misiniz? Minimum fiyat belirtmiyorum, düşük fiyat olup marka ürünlerden iyi olanlar vardır diye.
  3. Z

Assasin's Creed II'de Fps Düşüklüğü Sorunu

Hocam örnek bir video oluşturdum. Görüntü aynı içerikteki gibidir. Anlık droptan ziyade topun kat ettiği mesafe ne kadar fazla ise top o kadar siliniyor gibi gözüküyor. Kısa tuttum umarım anlaşılmıştır.
  4. Z

Assasin's Creed II'de Fps Düşüklüğü Sorunu

İyi forumlar. Assassin's Creed II oyununda 50-55 arası FPS alıyorum. Ana menüde veya map seçeneğinde bu durum bayağı yavaşalama aşamasına geliyor. Hatta öyle bir şey ki insanın gözleri bozulacakmış durumuna geliyor. Sadece bu olayda da değil yayın izlerken de 144 Hz monitör olmasına rağmen hızlı...
  5. Z

600 TL'ye Kadar Masaüstü Bilgisayar İçin Hoparlör Önerir Misiniz

Hocam peki bu HP Dhe 6002 ve ya Dhe 6003 soundbarlar var. Bu sizin önerdiğiniz onlardan iyi midir sizce.
  6. Z

600 TL'ye Kadar Masaüstü Bilgisayar İçin Hoparlör Önerir Misiniz

İyi forumlar. 600 TL'ye kadar hoparlör önerisi yapabilir misiniz ?
  7. Z

100-150 TL Bandında Kablosuz Mouse Önerir Misiniz ?

Teşekürler hocam
  8. Z

100-150 TL Bandında Kablosuz Mouse Önerir Misiniz ?

İyi forumlar. Oyun amaçlı olmayan kablosuz 100-150 TL arası mouse önerir misiniz ?
  9. Z

Hawk Fab Serisi Alınır Mı?

İyi forumlar. Hawk Fab Serisi almayı düşünüyorum. Fakat boyum 1.90 kilo 85. Sizce bu boy için ideal midir?
  10. Z

Bigisayar için 400-500 TL Arası Hoparlör Önerisi?

Teşekkür ederim hocam. İkinci el şuana kadar bir ürün almadım hocam güvenemem diye falan ama tavsiyeniz üzerine araştıracağım.
  11. Z

Bi bakacağım hocam ona. Teşekkür ederim.
  12. Z

Peki sizin öneriniz var mı hocam şu iyi diyebildiğiniz ?
  13. Z

İyi forumlar. 400-500 arası masaüstü bilgisayar için hoparlör önerisi yapabilir misiniz.
  14. Z

Akım Korumalı Priz Önerisi

Onun 3lüsü yok sanırım hocam. Akakçe üzerinden baktım da bulamadım.
  15. Z

Akım Korumalı Priz Önerisi

Tuncmatik de çok duymuştum hocam bunu da gözden geçirebilirim. Öneri için teşekkür ediyorum. Aynen hocam okuduğum yorumlar da Uğur Hocanın tavsiyesi üzerine bunu bulmuştum.
Geri