zemi kullanıcısının son içeriği

1. Z

Ram kullanilabilir miktar az

Teşekkür ederim hocam
  2. Z

Ram kullanilabilir miktar az

Selam xpg gammix d30 2x8 3200mhz cl16 ramim var kullanilabilir miktar 2.90 gb diyor. Neden böyle nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim
  3. Z

Display port takınca görüntü gelmiyor

Selam arkadaşlar casper excalibur M.E238FHD 200hz monitörüm ve Sapphire rx6600 ekran kartım var. 200hz kullanmak için display port takıyorum no signal hatası alıyorum ama HDMI ile görüntü geliyor. Sıkıntı ne sizce? Ekran kartını ikinci el satın almıştım. internette ekran karti driver ı...
  4. Z

Yeni pc topladim ne yapmam gerek?

Selam arkadaşlar 10 yıllık sistemimin ardından yeni bir sistem topladım şükür. Dün akşam montajını yaptım,windows 10 kuruldu ama bundan sonra ne yapmalıyım hiç bilmiyorum. Chrome falan yüklü değil. Ne yüklemeliyim neyi guncellemeliyim bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. İşlemci:Amd...
  5. Z

Ikinci el Gamepower Calypso

Ben de aynı şikayetleri duydum da bir tarafta calypso gamepower'in en sağlam klavyesi diyor hocam fiyatta uygun olunca aldim
  6. Z

Teşekkürler arkadaşlar
  7. Z

Selam arkadaşlar Sahibinden get ile Gamepower Calypso blue switch satın aldım. baya da uyguna aldım bence 340 TL. Kutusu garantisi var ama fatura yok. Kozmetik olarak bir sıkıntısı yok çizik vs. Işıklandırmasıda iyi tüm modları şıkır şıkır çalışıyor. Aldığım arkadaş klavye al-sat işi ile...
  8. Z

Toplamak istediğim sistemin oyun performansı nasıl olur?

Selam arkadaşlar şu sistemi topladım ama çoğu kişi kötü olmuş diyor. Akşam sipariş vereceğim. Ekran kartı 2.el furmark testlerini yaptım gayet iyi. Bu sistemin oyun performansı nasıl olur? God of war,Rdr2,Spider man remastered,call of duty mw2 gibi oyunları 1080p şekilde oynamak istiyorum. Hangi...
  9. Z

Ryzen 5 5500 termal macun

Hocam sıfır kutulu şekilde aldım da ortalama kaç ay sonra degisim yapmalıyım?
  10. Z

Ryzen 5 5500 termal macun

Selam arkadaşlar ryzen 5 5500 satın aldım da termal macun sürülmüş hazır şekilde mi geliyor yoksa benim mi sürmem gerekiyor yardım olur musunuz
  11. Z

Sıfır aldigim monitör çizik çıktı

2999 olanın linkini atabilir misiniz bulamadım da
  12. Z

2800 hocam
  13. Z

Selam arkadaşlar hepsiburada üzerinden 200ms casper excalibur monitor satın aldım. Ürün geldiğinde ekranın üstünde jelatin yoktu onun dışında her şey eksiksiz geldi. Ghosting ve ölü piksel de yoktu. Her şey iyi giderken ışıkta bir şey farkettim ekranin üstünde 1 tane çizik vardı tırnak girecek...
  14. Z

Rx6600 furmark test sonucu

1920x1080 0xmsa 1669812892 1920x1080 0xmsa
Geri