ZippoTurkey kullanıcısının son içeriği

1. ZippoTurkey

Yardım Kablosuz Klavye Ve Mouse Önerisi

Merhaba, Evimde üç tane kedi var. İki tanesi henüz 2 aylık ve kablo ısırma alışkanlıkları var. Bilgisayar masama çıkıp klavye ve fare kablolarını ısırıyorlar. Bu nedenle, kablosuz bir çözüme ihtiyacım var. Bu konuda bana öneride bulunabilir misiniz? Bütçe : Ürün başına 2000-3000 TL
  2. ZippoTurkey

Rehber Steam Kart Rehberi

Ben cs:go'da denedim ban yedim nasıl kullanıyorsunuz?
  3. ZippoTurkey

Soru Fanlarımın Konumları Doğru Mu?

Fanı dediğiniz gibi egzoz fanı olarak konumlandırdım fakat fan sesi fazla derecede arttı sebebi ne olabilir
  4. ZippoTurkey

İkinci Monitörüme Görüntü Gelmiyor.

Merhaba, Biraz önce ramleri çıkartıp taktım fakat ikinci monitörüme görüntü gelmiyor display portlardan sadece bir tanesi görüntü veriyor. Nasıl çözebilirim ?
  5. ZippoTurkey

Onuda egzoz fanı gibi konumlandırmalıyım doğru mu anlıyorum? Etiket tarafı bana bakacak yani.
  6. ZippoTurkey

Merhabalar, Kasamda bulunan fanlarımın konumları(yönleri) doğru mu? Ekstra olarak hava soğutucuma 1 adet fan daha taktım onunda etiket kısmı içeriye bakıyor ikisinin de benim aklıma takılan soru ise sol arkaya taktığım yeni fan egzoz fanı ile hava sirkülasyonun da karışması resimlerden ne...
  7. ZippoTurkey

Ekran Kartım Eğik Duruyor

Prit firması görse ödül verir :ROFLMAO:
  8. ZippoTurkey

Yardım Evimdeki Böcekler Ile Mücadele Yardım

Hocam sabun karıncalar için çözüm olabilir ama bunlar speedy gonzales gibi hızlılar o yüzden sabunun etrafından dolaşıp geçerler :D
  9. ZippoTurkey

Olabilir o şekilde çok ağır ilaçlar mevcut. Bulursanız benimle paylaşın lütfen 🤝 1680167399 Olabilir hocam mantıklı aslında alıp ufak bir yerde denemek lazım.
  10. ZippoTurkey

Hayalinizde Ki Araba Nedir?

Bmwler ülkemizde haşat durumda maalesef deli dehşet paralar istiyorlar. 2013 Ford Mustang güzel seçim inşallah nasip olur bir gün. 1680167017 2 farklı motor seçeneği var sanırım 150'lik ve 310'luk alınacak ise 310'luk alınır fakat onlarda 2.6m 310'luklar yazılımla kaç beygir oluyor diye merak...
  11. ZippoTurkey

Yolda çok görüyorum fakat bunun kadar güzel değiller kendisi benim aracımın abisi olur :) Tek beğenmediğim yönü ön kısmında bulunan sis farları garip duruyor.
  12. ZippoTurkey

Evet öyle bir ilaç bende duymuştum ailem daha önce bahçeli bir evde oturuyordu karıncalar yol yapmıştı eve doğru oraya sıkıp ve eve sıktıklarında 1 gün evi boşaltıyolardı durulması güç oluyordu çünkü. İlaçlama şirketi geldi biraz önce eve parke ile süpürgelik boşluklarına jel sıktı fakat bu...
  13. ZippoTurkey

Subaru ülkemizde zor olsada alınabilecek cinsten fakat hepsi haşat durumda.
  14. ZippoTurkey

Merhaba, Hayalinizde ki araba nedir? İleride mutlaka bu arabaya binmek istiyorum dediğiniz araç görsellerini alalım :) Ben şuanda Seat Leon MK4 2021 FR Paket 1.5 TSI araca biniyorum allah herkese nasip eder inşallah. Hayalim ise Mercedes-Benz Coupe bir araca binmek model fark etmez :D
  15. ZippoTurkey

Hayalinizdeki Ev Nedir

Hepinizden nefret ediyorum diyerek bu evde yaşardım ama internetsiz olmaz :D
Geri