10.000TL Oyuncu Laptop Önerisi

crokenz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Merhaba, durumlar malum evdeyiz canımızda sıkılıyor bu yüzden. Kendime oyuncu bilgisayarı almak istiyorum bütçem 10.000TL, Ama istediğim özellikler arasında ekranın 144hz, ve 17.3 inç olarak istiyorum(çok şey istiyorum) :) 

biraz araştırma yaptım asus roga rastladım gerçekten çok beğendim bu bilgisayarı ama bütçemi sizinde gördüğünüz gibi aşıyor. Sizlerin bana tavsiye edeceğiniz modelleri paylaşırsanız sevinirim. Artık bulamazsam bir şekil bulup bu bilgisayarı alacağım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
crokenz' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba, durumlar malum evdeyiz canımızda sıkılıyor bu yüzden. Kendime oyuncu bilgisayarı almak istiyorum bütçem 10.000TL, Ama istediğim özellikler arasında ekranın 144hz, ve 17.3 inç olarak istiyorum(çok şey istiyorum) :) 

biraz araştırma yaptım asus roga rastladım gerçekten çok beğendim bu bilgisayarı ama bütçemi sizinde gördüğünüz gibi aşıyor. Sizlerin bana tavsiye edeceğiniz modelleri paylaşırsanız sevinirim. Artık bulamazsam bir şekil bulup bu bilgisayarı alacağım

Ekran kartı olarak 1660 Ti modele düşerseniz 144 Hz kaliteli bir ürün bulabilirsiniz diye düşünüyorum bakıp biraz geri dönüş yapacağım.

Eğer ekran boyundan feragat ederseniz   bu makineyi alabilirsiniz. 17" boyuta çıkınca sizin bütçenize ürün bulamadım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Ryzen 4000 ürünler ben öneri yaparken yoktu ama gelmişler güzellll :) son atılan ürün benim attğım işlemci ile aynı performansı veriyor ama daha uygun fiyatlı olduğundan RTX 2060 eki ile yani çok daha mantıklı bir makine.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri