10600k ve RTX 3000 serisi.

KS

itsHakiboi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
O kadar çirkin durmaz bence ama kasa beyaz olsa çok daha hoş dururdu tabi.
Kasayı iptal edip beyazı ile değiştirmeyi düşünmüyor değilim fakat ekran kartı belli değil işte, Corsair ekosisteminin beyazları güzel duruyor, 5000x RGB ile Elite Capellix beyaz çok uyumlu duruyor, peki hocam TUFlar nasıl, Taner hocam da baya övmüştü tamamen değişmesi, soğutmasının çok iyi olması sebebi ile.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,761
Evet Gigbayte da iyi markadır, Aorus Elite aklımda olan modellerden birisi fakat ROG Strix epey övülüyor sessiz ve soğuk olma açısından rakipsiz diyolar tabi ona göre de 1k 2k fazla paraya satılıyor genelde. MSI ve Evga da güzel görünüyor fakat performans ve soğutma açısından bilgim yok.
EVGA FTW3 Ultra modeli en iyi soğutmaya sahip rtx 3080 ürünlerinden biridir ama onun fiyatı rog modelden de pahalı.

KS

itsHakiboi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
EVGA FTW3 Ultra modeli en iyi soğutmaya sahip rtx 3080 ürünlerinden biridir ama onun fiyatı rog modelden de pahalı.
Valla FTW modeli çok hoş görünüyor ROG bulamaz veya alamaz isem dediğinize göre kesinlikle 2. tercihim olabilir çok güzel bir mühendislik harikası.

KS

itsHakiboi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Peki ZOTAC nasıl 670 AMP ve 1070 AMP modellerini kullandım bana gayet iyi gelmişti, hele 670 çok garip bir kart şuan Rainbow Six, AC Unity ve biraz daha yeni oyunları düşük ayar 1080p oynuyorum, fakat çok ısınıyor.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,761
Kasayı iptal edip beyazı ile değiştirmeyi düşünmüyor değilim fakat ekran kartı belli değil işte, Corsair ekosisteminin beyazları güzel duruyor, 5000x RGB ile Elite Capellix beyaz çok uyumlu duruyor, peki hocam TUFlar nasıl, Taner hocam da baya övmüştü tamamen değişmesi, soğutmasının çok iyi olması sebebi ile.
Evet oldukça başarılı bir model. Oyun testlerinde çoğunlukla 65 derecenin altında çalışıyor.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
680
4k biraz sıkıntı ya günümüzde. Kac tane oyunda destegi bar ki zaten ? Monitörü ayri dert bilemedim

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
680
Evet umarım bu şekilde çalışır ahahah, fakat bazıları fake oluyormuş öyle duyumlar almıştım işte dandik bir youtube kanalı nerden buldu aldı çekti diye ama benzer videolar ile benzer rakamlar veriyor.
Yakin degerler alirsiniz tabi tüm parcalarin etkisi olduğu için %100 ayni olmaz :D

KS

itsHakiboi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
4k biraz sıkıntı ya günümüzde. Kac tane oyunda destegi bar ki zaten ? Monitörü ayri dert bilemedim
Evet doğru 4k beklentim yok ya zaten monitör falan çok çok pahalı
Yakin degerler alirsiniz tabi tüm parcalarin etkisi olduğu için %100 ayni olmaz :D
Ya biraz fazla verir ya biraz az veririr ya
Evga önermiyorum dis cephesi karton gibi :D
Olabilir övülen bir model ama neden bilmiyorum biraz bakacağım karta da

KS

itsHakiboi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Zotacın diğer modelleri hakkında pek bilgim yok ama amp modelleri iyidir.
Hocam gördüğüm en tartışılan kartlardan birisi bir grup çok güzel, soğuk çalışıyor falan diyor, kimisi kart mangal ızgarası diyor detaylı bakmak lazım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri