2.monitör bağlama

Ercan Kılıç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhabalar elimde 2 adet monitör var  her iki monitör de vga uyumlu elimde de 2 adet hdmı to vga dönüştürücü mevcut ben bu iki dönüştürücü kullanarak görüntü almayı başaramadım yani ikisine görüntü geliyor ama kısa bir süre sonra sistem yeniden başlatıyor kendisini sorun nedir ? 2 tane dönüştürücü kullanmam mı ? bu 2 monitörü sistemime nasıl bağlarım ya da bağlayabilir miyim ekran kartım rx 590 ​
monitörler biri 17inch diğeri 22inch ekranı küçük monitere göre ayarlayıp da taktım ama yine açılmadı

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Monitörden kaynaklı sistem reset durumu genelde sürücü odaklı bir hata varsa olur. Bu tarz bir sorun vardı daha önce AMD kartlarda sürücü odaklı sorun çözülmüştü çift veya daha fazla monitör çıkışı oldığınızda olan bir sorundu aynı şekilde sistem reset atıyor yada kilitleniyordu. Dönüştürücüsüz kullanmanız için monitörünüzün uygun olması gerek doğal olarak. Sürücü odaklı mı değil mi anlamak zor. Dönüştürücü reset işlemi yaratmaz yanlış sinyal gönderse bile en fazla monitörde görüntü gider sistem reset atmaz. Ne öneririm diye sorarsanz seçenekler kısıtlı ama önce güncel sürücünüz yoksa güncel sürücü ile deneyin yok zaten güncel bir sürücü ise bir önceki yada 2 önceki sürüme geri dönün öyle deneyin. Ayrıca emin olmak için dönüştürücüsüz monitör bulup direkt bağlantı ile dene ben eminim bundan değildir ama yinede dene olabilir elektronik sonuçta. Birde bu sayfaya ilgili kategoride ingilizce sorunu yazın AMD ekibinden cevap gelecektir sorun ayar odaklı veya sürücü odaklıysa size söylerler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri