2000 TL MONİTÖR ÖNERİSİ

jeepdry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba 2000 TL Bütçem avr 27 inç ips monitör almayı düşünüyorum tavsiyeniz var mıdır ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
İncehesap Cuma indirimlerini beklerseniz piyasa fiyatlarından daha iyi bir fiyata iyi bir ürün alma ihtimaliniz var.

Eğer beklemem derseniz size piyasada önerebileceğim 27" ve IPS F/P oranı yüksek önerilerim   bu ürün ve   bu ürün olur.

KS

jeepdry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
İncehesap Cuma indirimlerini beklerseniz piyasa fiyatlarından daha iyi bir fiyata iyi bir ürün alma ihtimaliniz var.

Eğer beklemem derseniz size piyasada önerebileceğim 27" ve IPS F/P oranı yüksek önerilerim   bu ürün ve   bu ürün olur.

bu nasıl abi ? en iyisi bu mu yoksa lenova mı 

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Önerdiğim ürünlere kıyasla önereceğim bir ürün değil. Bir öneri yaparken piyasaya bakarım en az 15 site gezerim. Görmedim değil yani bu ürünü veya diğer bulacaklarınızı. Size bu bütçeye şuan ki piyasada bulduğum en iyi ürünleri önerdim.

KS

jeepdry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Önerdiğim ürünlere kıyasla önereceğim bir ürün değil. Bir öneri yaparken piyasaya bakarım en az 15 site gezerim. Görmedim değil yani bu ürünü veya diğer bulacaklarınızı. Size bu bütçeye şuan ki piyasada bulduğum en iyi ürünleri önerd
peki uğur abi beklersem incehesap hangi ürün düşüyor link atma şanşın var mı çok iyiyse beklerim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Belli bir indirime girecek ürün listesi yok. Şans o durum tamamen. Belki de hiç monitör girmez indirime. Bekleyebilirseniz bekleyin yok beklemem derseniz ben olsam Lenovo ürünü seçerdim sanırım.

KS

jeepdry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Belli bir indirime girecek ürün listesi yok. Şans o durum tamamen. Belki de hiç monitör girmez indirime. Bekleyebilirseniz bekleyin yok beklemem derseniz ben olsam Lenovo ürünü seçerdim sanırım.

uğur abi araştırma yaptımda lenovo ve viewsonic pek beğenmedim 2-3 tane daha alternatif var mı ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Neresini beğenmediniz acaba? Detay verirseniz iyi olur. Ben bu ürünleri çok öneriyorum şuana kadar bir kötü yorum almadım. Beğenmeme sebebinizi söylerseniz ona göre öneri yapacağım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri