2K Bütçe Webcam Önerisi (2 Eylül 2022)

melih0768

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selam Arkadaşlar,

1k max 2k ya kamera arıyorumda bu fiyatlara olabildiğince kaliteli bi ürün önerebilirmisiniz

Moderatörün son düzenlenenleri:

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162

Bu ürün hakkında​

• Premium kalitede video hediyeler: LOGITECH C920S Webcam, 1080p'de saniyede 30 görüntü, mükemmel stereosklang: HD web kamerasına entegre edilmiş iki mikrofon sayesinde mükemmel bir görüntü çözünürlüğünü garanti eder: HD web kamerasına entegre edilmiş iki mikrofon Web kamerasının mükemmel bir çözünürlüğünü garanti eder; kapak paneli: gösterilen içerikler üzerinde tam kontrol sağlar ve lensi mükemmel bir kapsama ile korur; Optimize edilmiş renk gösterimi: otomatik HD pozlama telafisi C920S Webcam,

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,167
1k max 2k ya kamera arıyorumda bu fiyatlara olabildiğince kaliteli bi ürün önerebilirmisiniz
Ne için kullanacaksınız bilmiyorum. Eğer yeni yayın yapacak biriyseniz, başlangıç için böyle yatırımlar tavsiye etmiyorum.
Ama "Benim bütçem var, iyi bir şey istiyorum" derseniz, listenize eklemeniz için aşağıdaki modeli de önerebilirim.
Fiyatı bütçenizin biraz daha üzerinde. Yüksek çözünürlük ve yüksek FPS mevcut.
1662069312314.png
1662069245515.png

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133

Bu ürün hakkında​

• Premium kalitede video hediyeler: LOGITECH C920S Webcam, 1080p'de saniyede 30 görüntü, mükemmel stereosklang: HD web kamerasına entegre edilmiş iki mikrofon sayesinde mükemmel bir görüntü çözünürlüğünü garanti eder: HD web kamerasına entegre edilmiş iki mikrofon Web kamerasının mükemmel bir çözünürlüğünü garanti eder; kapak paneli: gösterilen içerikler üzerinde tam kontrol sağlar ve lensi mükemmel bir kapsama ile korur; Optimize edilmiş renk gösterimi: otomatik HD pozlama telafisi C920S Webcam,
C900 serisini bende öneririm. 920/S veya 922 serisi alınabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri